Скільки можна пити зеленого чаю на день

08.06.2018

травяной чайПро користь зеленого чаю для нашого здоров’я вже написано дуже багато. Тож не варто сумніватися про користь цього напою для здоров’я, краси та довголіття. Але важливо розуміти, з якою метою ви п’єте зелений чай. У залежності від відповіді ви зможете визначитися з правильною кількістю зеленого чаю, яку вам варто вживати.

Про дозування зеленого чаю розповість наш сайт Mamabook

1 чашка в день
Це мінімальна норма, яку повинну випивати кожна людина щодня. Це той мінімум, який ви можете зробити для свого здоров’я. Чашечка зеленого чаю на день допоможе бути в тонусі, уповільнить процес старіння, освіжити колір обличчя та покращити стан шкіри.

Зверніть увагу! Якщо ви хочете випивати зелений чай для бадьорості, то випивайте чашечку чаю вранці. Якщо ж ви хочете пити для розслаблення та нормалізації сну, то вам потрібно заварити чай, дати настоятися 20 хвилин та процідити через ситечко. Перший чай не випивати! Запарте заварку повторно. Дайте настоятися 20 хвилин і лише потім пийте чай. Цей напій при другому заварюванні буде позбавлений танінів, які дають на нас, як кава – підбадьорююче.

2 чашки зеленого чаю на день
Це оптимальна кількість напою для тих, хто хоче оздоровити судини, подбати про профілактику серцевих захворювань. Також ви можете ефективно виводити з організму токсини, радіонукліди.

3 чашки зеленого чаю на день
Правильна кількість напою для тих, хто бореться із зайвою вагою. Така кількість зеленого чаю допоможе вам нормалізувати водно-сольовий баланс, прискорити метаболізм, зайнятися очищенням кишечника та нирок.

4 чашки зеленого чаю на день
А це вже максимально дозволена кількість напою. Випивати більше зеленого чаю не варто, оскільки будь-які ліки у надмірній кількості також шкідливі. Якщо ви випиваєте стільки зеленого чаю, то вам варто відмовитися від будь-яких інших напоїв, окрім звичайної столової води. Інакше ви ризикуєте щоранку прокидатися з набряками обличчя. Також важливо випивати зелений чай у першій половині дня. Бажано – не пізніше 17 годин.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим замінити цукор 

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ЗДОРОВЬЕ"
Вернуться на: Главную страницу