Головна Релакс Інтер’єр квартири у світлих тонах: ключові аспекти та принципи створення

Інтер’єр квартири у світлих тонах: ключові аспекти та принципи створення

mamabook
30 Переглядів
интерьер

кухняСвітлий дизайн відкриває необмежений простір для креативу. Від експериментів з палітрою до додавання футуристичних меблів — немає жодних обмежень. Це підтверджують успішні дизайн-проєкти від команди Soprano. Якщо перейти за посиланням https://soprano.in.ua/, з ними вдасться ознайомитися детальніше.

Ключові аспекти інтер’єру у світлих тонах

Оманливо думати, що світлі тони — це лише білий з бежевим. Насправді їх набагато більше. Вони ідеально пасують для меблів та аксесуарів, але й можуть виконувати роль бази для загального оздоблення. Це відкриває наступні переваги інтер’єру такого типу:

  • покращення освітлення;
  • елегантний загальний вигляд;
  • створення спокійної атмосфери;
  • мінімалізм в деталях;
  • комбінування з іншими стилями.

Світлі тони можна використовувати як базу, поєднуючи їх з яскравою палітрою або з темними відтінками. В обох випадках це виглядатиме стильно. В цьому легко впевнитися на кількох прикладах.

Світлі стіни в спальні ідеально поєднуються з ліжком з темного дерева й акцентною постіллю в смарагдових кольорах або кольору бургунді. Якщо світла палітра обрана для кухні, її можна поєднати з технікою відповідного кольору або додати багато зелені, створити “живу” зону з квітів, обрати меблі незвичної форми для акцентів.

интерьер

Як відтворити світлий інтер’єр у квартирі

Просто додати світлі меблі або продумати багаторівневе освітлення недостатньо. Щоб дизайн квартири виглядав гармонічно й кожна деталь виконувала певну роль, експерименти будуть не зайвими. Насамперед пропонуємо кілька ідей, які легко відтворити у готовому інтер’єрі:

  • Меблі зі справжнього дерева. Це не тільки дуб, а й сосна, ясен, клен. В першу чергу, це екологічно. Друга перевага полягає в тому, що такі меблі легко поєднати між собою.
  • Монохром в пріоритеті. Щоб кольори доповнювали один одного, не варто розглядати одразу усю палітру. Краще зробити акцент на 1-2 кольорах, а інші обирати відповідних відтінків.
  • Технологізація на 100%. Технологічні рішення дають змогу прибрати побутову техніку на другий план й максимально покращити побут. В загальному інтер’єрі це не відволікатиме від головних деталей.
  • Акценти в деталях. Це можуть бути подушки оригінального кольору або стіл в темній палітрі, затемнені штори або килим з геометричним дизайном. Для створення акцентів у світлій палітрі підходять навіть найсміливіші деталі.

Всього кілька таких простих фішок і вдасться значно розширити простір. Навіть з невеличкої студії у 20-30 кв.м можна створити простору квартиру, де немає місця зайвому. Цьому сприяє не лише обрана світла палітра. Візуальний шум відходить на другий план, освітлення покращує самопочуття, а мінімалізм в деталях дозволяє створити акценти на головному.

Все ще здається, що інтер’єр квартири у світлих тонах — це одночасно “нудно” та “просто”? Тоді довірте створення дизайн-проєкту справжнім майстрам своєї справи. Професійні дизайнери студії Soprano знають, як за допомогою світлої палітри зробити дизайн гармонійним.

Читайте також