Головна Вагітність Донація ооцитів в Україні: особливості процедури та винагорода

Донація ооцитів в Україні: особливості процедури та винагорода

mamabook
111 Переглядів
Вагітність

ВагітністьЗа статистикою, 25% подружніх пар мають проблеми із зачаттям дитини. У переважній більшості безпліддя обумовлене патологіями органів репродуктивної системи жінки. Проте існує і помітна тенденція на зниження якості чоловічої сперми. Погана екологія, стрес-фактори, шкідливі звички провокують стрімкий ріст безпліддя. Дедалі більше молодих людей зіштовхується з проблемою планування сім’ї. Проте донація ооцитів може допомогти парам реалізувати свою заповітну мрію та сформувати повноцінну родину.

Що таке донація?

Це  добровільна альтруїстична дія жінки, вік і здоров’я якої дозволяє надати свої ооцити для штучного запліднення. При цьому жінка може залишатися анонімною особою, подарувавши радість батьківства зовсім незнайомим людям. Подібні акти пожертви ініційовані в багатьох країнах світу. Віднедавна проект донації реалізовано і в нас.

Вчинок жінки позиціонується як добровільна ініціатива. Це один зі способів благодійництва, адже своїм рішенням жінка-донор здатна змінити чиюсь долю. Важливо знати, що жінка отримає вагому фінансову компенсацію. Вона зможе пройти безкоштовний медичний огляд. Мета такої діагностики – знайти дійсно здорових та сильних донорів.

вагітність

Куди звернутися з метою донації ооцитів?

В Україні існує офіційний Хаб донорок яйцеклітин. Це всеукраїнський проект, який створено з метою допомогти парам стати батьками. Важливо, що процес донації, медичний огляд жінки, виплата винагороди відбуваються легально та офіційно – без ризиків для кожної зі сторін-учасників.

5 головних переваг Хабу донорок яйцеклітин:

  • Організація співпрацює виключно з перевіреними клініками репродукції в Україні, які мають сертифікацію, необхідну супровідну документацію та чітко встановлений міжнародний протокол збору яйцеклітин.
  • Якісне медичне обстеження – обов’язкова умова для жінки-донора. Важливо, що цей процес є безкоштовним для неї. Після комплексної діагностики жінка зможе оцінити свій стан здоров’я та пройти дороговартісні аналізи.
  • Зберігається абсолютна конфіденційність та безпека для донора. Жінці немає необхідності контактувати з парою, яка в майбутньому народить здорову дитину завдяки її благодійному внеску.
  • Швидка реакція на запити донорок. Всі анкети обробляються за короткий термін, із жінкою обов’язково зв’язується особистий менеджер та консультує її на всіх етапах.
  • Стати донором – просто! Достатньо заповнити онлайн-анкету на сайті Хабу та найближчим часом вже отримати необхідні інструкції щодо майбутньої процедури.

Читайте також