Головна Школярі 5 причин займатися школяреві з репетитором

5 причин займатися школяреві з репетитором

mamabook
117 Переглядів
навчання онлайн

навчання онлайнДистанційне навчання стало нормою сучасного світу. Незважаючи на комфортні умови отримання знань, все ж онлайн-школи маю чимало своїх недоліків. У першу чергу, батьки нарікають на різке зниження рівня знань у дітей-школярів. Тож попит на послуги репетиторів в Україні значно виріс за останні роки. І це недивно, адже індивідуальний підхід у навчанні завжди дає свої результати. Головне – обрати дійсно досвідченого викладача для учня. якщо вас цікавить репетитор з математики Рівне чи з інших шкільних дисциплін, то радимо підібрати фахівців на repetitor.org.ua. Це всеукраїнська асоціація репетиторів із величезною базою вчителів та відгуками про їхню роботу.

Чому ж сучасним учням варто додатково займатися з педагогами? Ось 5 головних переваг навчання з репетитором.

Контроль знань

Дистанційне навчання різко знизило можливість учителів перевіряти засвоєний матеріал. Коли учні сидять у класі, педагог може контролювати їхню поведінку, уважність в обговоренні матеріалу, сконцентрованість на виконанні завдань. У той час як онлайн-уроки проходять безконтрольно. Чимало дітей відволікаються та фактично нічого не засвоюють з уроку. Але коли учень індивідуально чи в маленькій групі припрацьовує матеріал із репетитором, то є постійний контроль та зворотний зв’язок.

Персональний підхід

Завдання вчителя в школі – рухатися стандартними темпами в межах шкільної програми. За таким же принципом опрацьовується пройдений матеріал. Навіть якщо учень його добре засвоїв, то мусить разом із усім класом повторно слухати уроки для закріплення теми.

Із репетитором можна пропустити теми, на яких учень добре знається, проте посвятити максимум уваги складним розділам. Це дозволить повністю закрити прогалини та комплексно засвоїти шкільну річну програму.

Різноманіття дисциплін

Репетиторство вже давно не обмежується базовими шкільними предметами. Якщо раніше батьки традиційно наймали педагогів з математики й фізики, української та англійської мов, то сьогодні можна займатися з учнем більш вузьконаправлено. Якщо дитина вже за 1-2 роки до закінчення школи знає, яку професію обере, то акцент можна зробити на відповідних дисциплінах. Або якщо відомо, що дитина поїде навчатися до європейського ВУЗу, то вже зараз їй може знадобитися репетитор польської мови, чеської чи німецької.

На сайті repetitor.org.ua представлені як популярні, так і рідкісні спеціалізації:

  • Алгебра та геометрія;
  • Хімія, біологія, екологія;
  • Вища математика;
  • Інформатика та програмування;
  • Китайська, корейська мови;
  • Малювання;
  • Правознавство;
  • Вокал та сольфеджіо;
  • Філософія та ораторство;
  • Логіка.

lms

Планова підготовка

Репетитор допоможе систематизувати знання. Це важливо, якщо учню необхідно підготуватися до контрольної перевірки знань. Приміром, підготовка до річних зрізів і тестувань, ДПА та ЗНО. Особливість тестів дозволяє акцентувати увагу учня саме не їхньому виконанні.

Глибинні знання

Репетиторство важливе для учнів, які потребують вийти за межі шкільних програм. Викладач може займатися спеціалізованою підготовкою до тематичних олімпіад і конкурсів. Або ж освоїти більш складні науки на рівні навчання у ВУЗі: вища математика, кібернетика, теорія імовірності, логіка.

Читайте також