Головна Здоров'я Де замовити медичні товари для людей із обмеженням руху

Де замовити медичні товари для людей із обмеженням руху

mamabook
44 Переглядів
дівчина

лікарРеабілітація після травм – тривалий процес. Також існує група людей, які мають обмежені фізичні здібності та мусять обережно рухатися через патології та хронічні захворювання. На допомогу таким пацієнтам приходять сучасні медвироби, які суттєво покращують якість життя чи процес відновлення після операцій, тривалого лежання. Які товари користуються найбільшим попитом та яке мають призначення?

Ортези на ноги

Такі вироби медичного призначення створені, аби забезпечити надійну підтримку колінного суглоба. Встановлюючи ортез на коліно, можна досягти стабілізації нижньої кінцівки та зони суглоба.

У яких випадках показано носити ортез:

  • після травм нижніх кінцівок, зокрема порушення цілісності колінного суглоба;
  • при важких формах артриту;
  • у реабілітаційний період після хірургічного лікування.

Підбір подібних виробів повинен виконуватися лише фахівцем. Лікар-реабілітолог чи ортопед враховує тип травми, фізичну активність та вік пацієнта. Якщо ортези підібрані вдало, то вони здатні дати високу ефективність у процесі відновлення.

Ходунки різних типів

Існує чимало моделей ходунків – медвиробів, які дають надійну підтримку пацієнту під час руху. Перебуваючи в положенні вертикально, людина похилого віку застрахована від травм і падінь. Найбільш безпечні – це ходунки на колесах. Проте підібрати можна різні моделі: нерегульовані та регульовані, зі здатністю складатися, розраховані на дітей чи дорослих.

дівчина

Спеціальні підйомники

Одна з причин, чому люди з обмеженими фізичними властивостями дуже рідко перебувають на вулиці, – це відсутність умов для комфортного виходу та пересування в громадських місцях. Для облаштування під’їздів, лікарень, транспорту необхідні підйомники для осіб з інвалідністю. Ці пристрої можуть піднімати візок вгору, використовуватися як трап до автомобіля. Установки можуть бути стаціонарними, проте більш функціональні – це переносні мобільні підйомники.

Усі ці товари для лікування, реабілітації та обладнання комфортних лікарняних палат чи житла представлені на сайті магазину Simbo. У каталозі представлені товари від українського виробника “Норма Трейд”. Компанія спеціалізується на продажу сучасного та якісного медичного обладнання. Усі товари сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам. Це спецобладнання, медичні меблі, пандуси, різноманітні засоби для пересування, створені для пацієнтів із інвалідністю.

Читайте також