Головна Дошкільнята Фото: 5 оригінальних ідей для оформлення дитячої кімнати

Фото: 5 оригінальних ідей для оформлення дитячої кімнати

mamabook
111 Переглядів
інтер'єр

кроватьНа думку дизайнерів, спальня дитини – найскладніше приміщення з точки зору організації простору. Адже це єдина кімната в домі, яка забов’язана бути багатофункціональною та поєднувати відразу декілька важливих призначень. У своїй спальні дитина грається і навчається, може займатися спортом чи творчістю, спілкуватися з друзями, колекціонувати різні предмети тощо. Простір повинен бути таким, аби не виникало безладу, але при цьому всі побажання дитини були враховані. Бюджетне та практичне рішення – це декор на стіну в дитячу. При мінімумі витрат можна створити дуже креативні куточки.

Які ще сучасні ідеї допомагають організувати вдалий інтер’єр дитячої?

Тематичні наліпки

тумба

Наклейки на стіни чи двері, стелю можуть виконувати різні задачі. По-перше, виключно естетичне. Різноманітні написи та зображення виглядають привабливо для дитини, завжди викликають її зацікавлення.

Інші функції декоративних наліпок:

  • використовуються як навчальні матеріали (наклейки з формулами, цитатами, у вигляді таблиці хімічних елементів);
  • для розвитку уяви та творчих здібностей;
  • як елемент антистресу (гарні візерунки заспокоюють малюка, наліпки можна нанести в зоні ліжка).

Дошка-планер

Пробковая доска

Графік обов’язків для дитини – важливий елемент самодисципліни. У дитячій кімнаті можна прикріпити спеціальну дошку для багаторазового використання. На ній можна робити важливі помітки, складати перелік справ, вносити графік уроків чи відвідування секцій. Такий елемент важливий, як для дошкільнят, так і дітей шкільного віку. Дошка може бути металево, пластиковою чи у вигляді різних коркових елементів.

Фотошпалери

фотошпалери

Це найпростіший спосіб швидко створити необхідну атмосферу в кімнаті дитини. Великою популярністю користується тема космосу. На сайті https://www.designstickers.com.ua/ua/fotooboi-kosmos.html ви можете обрати шпалери із зображенням зіркового неба, планет, космічних об’єктів. Це можуть бути як реалістичні, так і фантастичні сюжети. Окрім космічних принтів, діти полюбляють зображення фантастичних звірів і квітів, супергероїв та єдинорогів.

Магнітна карта світу

карта

Дитина легко зможете вивчити країни та столиці, розміщення материків на планеті. Карти дозволяють відзначати місця, де побувала родина на відпочинку. Такий об’єкт залишається актуальним багато років – навіть у дорослому віці можна продовжувати відкривати нові території та подорожувати.

Підвіконня-лежанка

інтер'єр

Популярна ідея в сучасному дизайні квартир – це встановлення широкого підвіконня в дитячій спальні. На них кладеться невеличкий мат чи подушка, аби організувати цікаву зону для відпочинку. Також на широкому підвіконні зручно займатися творчістю, читати, переглядати фільми. Особливо вдалий прийом для спальні підлітків.

Читайте також