Головна Здоров'я Чим замінити цукор

Чим замінити цукор

mamabook
369 Переглядів
Продукты питания

Якщо ви слідкуєте за своїм здоров’ям, то повинні прийняти одну просту істину: цукор діє на наш організм так само, як і наркотик. Цукор дійсно викликає залежність і від нього дійсно дуже важко відмовитися.

Тому відмова від цукру в харчуванні повинна бути повільною, планомірною. ПОРАДА. У жодному випадку не відмовляйтеся від цукру в один день на 100%. Будь-які різкі, навіть корисні зміни, для організму завжди будуть стресом. Тому ви обов’язково будете зриватися та повертатися до солодкого знову й знову.

Наш сайт Mamabook пропонує список продуктів, які на першому етапі допоможуть вам відмовитися від цукру з цукрових буряків та замінити їх значно кориснішими продуктами. І лише в майбутньому, поступово зменшуючи кількість солодкого, ви зможете зовсім обходитися без цукру.

Зверніть увагу! Йдеться лише про натуральні замінники цукру. В жодному випадку не купуйте штучні цукрозамінники у вигляді таблеток, порошків – вони завдають серйозної шкоди здоров’ю, особливо ниркам.

Кокосовий цукор

Унікальний продукт. Має дуже низький глікемічний індекс, не викликає залежності. У невеликих кількостях навіть корисний для здоров’я. Кокосовий цукор має коричневий колір, на смак – як карамель! Дуже смачний, ідеально підходить для додавання у напої – чай та особливо каву. Кокосовий цукор отримують з суцвіть кокосової пальми. Для порівняння: глікемічний індекс звичайного цукру – 100, кокосового – 35! А чим вище глікемічний індекс продукту, тим швидше вам знову хочеться їсти та тим більше ваш хочеться солодкого ще!

 

Стевія

Це трав’яна рослина. Суху траву стевії можна купити в будь-якій аптеці. Присмак стевії солодкий, але й злегка приторний. Гарно підходить для заварювання з чорним та зеленим чаєм. Ви також можете окремо заварити крутий концентрат стевії та в рідкому вигляді додавати до тіста.

Мед

Класична альтернатива цукру. Пам’ятайте, що мед достатньо калорійний, тому для бажаючих схуднути натуральний мед не зовсмі підходить. Але мед буде гарним стартом для вашого здорового способу життя. Це правильний перший крок – відмовитися від цукру на користь меду.

Сироп агави

Це сироп, який отримують з кактусів. Візуально дуже нагадує мед. Але при цьому значно солодший та більш рідкий, ніж мед. Сироп агави містить цілий спектр вітамінів, амінокислот, мінералів. Цей сироп у півтори рази солодше звичайного цукру, тому ви будете використовувати зовсім невелику кількість.

Кленовий сироп

Дуже популярний продукт серед американців. Приторний та солодкий на смак. Ароматний та має універсальну властивість у кулінарії – підходить для десертів, напоїв та навіть м’яса. Кленовий сироп витримує високі температури, зберігаючи всі цінні властивості. Із кленовим сиропом можна випікати солодке. Цінність кленового сиропу також в тому, що він профілактикою розвитку цукрового діабету.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно заварювати зелений чай

Читайте також