Головна Здоров'я Як проводиться оперативна лабіопластика

Як проводиться оперативна лабіопластика

mamabook
53 Переглядів
грейпфрут

грейпфрутЛабіопластика – це пластична операція на малих або великих статевих губах, яка виконується з косметологічною ціллю – корекції форми або розміру статевих губ. Наразі, така процедура є досить популярною. Багато жінок звертаються до лікаря з ціллю саме зменшення малих статевих губ, бажаючи зробити їх більш охайними та симетричними. Метою хірургічного втручання по зменшенню статевих губ є збереження більшої частини природного контуру, з необхідною мінімальною естетичною корекцією. Збільшені або гіпертрофовані статеві губи часто стають приводом для психологічного та фізичного дискомфорту жінки.

Такі зовнішні зміни можуть бути пов’язані із вагітністю, пологами, іншими гормональними змінами жіночого організму або є вродженою вадою. Шкіра статевих органів змінюється, стає в’ялою та розтягнутою з віком. Але це проблема не тільки естетичного характеру. Часто присутнє подразнення, запалення через надмірне тертя, проблеми із особистою гігієною, дискомфорт під час статевого акту та занять спортом. Усі ці небажані явища можна усунути шляхом проведення хірургічної корекції статевих губ – лабіопластики.

Проблеми самооцінки та сексуальної привабливості, пов’язані із зовнішнім виглядом статевих органів, призвели до збільшення попиту на цю операцію серед жінок, які шукають естетичних або омолоджуючих процедур.

Чи потрібна вам лабіопластика? Отримати відповідь на таке запитання ви зможете на консультації лікаря оперуючого гінеколога або пластичного хірурга. Зазвичай корекція гіпертрофованих малих статевих губ вирішує відразу усі зазначені проблеми як естетичного, психологічного так і фізичного порядку. Для консультації звертатися необхідно до фахівця, який має досвід у проведенні подібних оперативних втручань!

хирург

Як проходить оперативна лабіопластика?

Ця операція виконується під місцевим або загальним наркозом. Тривалість лабіопластики від 30 хвилин до півтори години. Суть такого хірургічного втручання полягає у висіченні та видаленні непотрібної гіпертрофованої тканини. Під час операції формується симетрична форма та необхідний розмір статевих губ, із збереженням чутливості статевих органів. Після видалення зайвої тканини, область втручання закривається саморозчинними швами. Зазвичай пацієнтки йдуть додому в той же день, через декілька годин після операції.

Лабіопластика має високий рівень задоволеності результатом у пацієнток по всьому світі. Ця нескладна операція робить статеві органи більш привабливими та збалансованими, що сприяє більш комфортному повсякденному життю. Корекція малих статевих губ не має прямого впливу на статеве життя жінки, але відмічається підвищення якості сексуальних стосунків на фоні задоволеності жінки виглядом інтимної зони, та усунення фізичних незручностей, пов’язаних із розміром статевих губ. Зовнішній вигляд жіночих статевих органів є унікальним та індивідуальним для кожної жінки, але якщо ви відчуваєте розчарування зовнішнім виглядом своїх статевих губ, або відчуваєте біль та дискомфорт від цього, вихід є, лабіопластика може бути тією процедурою, яку ви шукаєте!

Записатись на консультацію до Гінеколога щодо операції Лабіопластика чи інших гінекологічних питань Ви можете на сайті https://sensavi.ua/uk

Читайте також