Головна Краса ТОП-5 запитань про лазерну епіляцію

ТОП-5 запитань про лазерну епіляцію

mamabook
22 Переглядів
Лазерная эпиляция

епіляціяСеред численних методів позбавлення від зайвого волосся саме лазерна епіляція вважається одночасно і найбільш ефективним, і безпечним способом. Саме через таку популярність процедури у клієнтів виникає чимало запитань стосовно її виконання, протипоказань та правил поведінки після сеансу. Сучасна лазерна епіляція у Львові дозволяє назавжди позбутися від волосся на різних ділянках тіла та обличчя. Що слід знати про особливості цього методу?

Із якого віку можна виконувати лазерну епіляцію?

Більшість процедур із косметології та естетичної медицини виконується від 18 років. І епіляція лазером не є винятком. Апаратні процедури не рекомендується призначати людям із гормональним дисбалансом. А саме таким є стан у підлітковому віці. Із цієї ж причини лазерну епіляцію не можна виконувати вагітним та жінкам, які вигодовують малюків молоком.

Що не можна робити після епіляції?

Найважливіше правило – уникати пошкоджень шкірного покриву. Тож протягом 5-7 днів після епіляції слід мінімізувати будь-які травматичні дії. Дотримуйтеся таких рекомендацій:

  • не можна митися протягом першої доби після лазерної епіляції (шкіра повинна бути сухою);
  • не відвідуйте лазню, гарячу ванну протягом 7 днів;
  • не можна купатися в хлорованому басейні чи морській воді у перший тиждень;
  • не менше 10 днів слід утриматися від засмаги та відвідування солярію;
  • не варто тренуватися перші 2 доби (піт на тілі спровокує подразнення);
  • не використовуйте скраби, пілінги протягом першого тижня з моменту процедури.

пляж

Як часто слід робити лазерну епіляцію?

Аби досягти ефекту, слід без пропусків виконати курс із 8-10 процедур. У залежності від інтенсивності росту волосся, його структури, кольору, проміжок між процедурами складає 4-6 тижнів. Майстер визначить, яким повинен бути індивідуальний графік відвідування клієнта.

Який ефект від лазерної епіляції?

У майбутньому доведеться робити лише підтримуючі процедури. Зазвичай достатньо зробити 1-2 сеанси на рік у перші два роки після епіляції. Далі не доводиться відвідувати майстра частіше, ніж кожні 2 роки. Від лазерної епіляції зберігається стійкий пожиттєвий ефект.

лазерна епіляція

Чи потрібно обробляти чимось шкіру після епіляції?

Найкращий засіб – це нанесення «Пантенолу» на оброблені ділянки. Спрей прискорить регенерацію шкірних покривів, прибере сухість, свербіж. Обробляти шкіру слід 3-4 рази на день протягом кількох діб з моменту виконання процедури.

Читайте також