Головна Здоров'я Все про вісцеральний жир і як його позбутися

Все про вісцеральний жир і як його позбутися

mamabook
68 Переглядів
коктейль

ліпосакціяВісцеральний жир зазвичай накопичується навколо черевної порожнини та важливих внутрішніх органів (печінки, кишечнику та інших). Він несе небезпеку для здоров’я людини. Надмірна кількість вісцерального жиру проявляється випираючим животом. Оскільки він облягає внутрішні органи його неможливо видалити хірургічним шляхом. Але такий жир треба прибрати якнайшвидше, бо він може спровокувати різні хвороби. Дієвий спосіб позбутися вісцерального жиру – це якісне харчування та інтенсивне фізичне навантаження. А щоб раціон був повноцінний треба вживати амінокислоти для спортсменів. Така харчова добавка покращить обмін речовин, сприятливо вплине на нервову систему.

Як позбутися вісцерального жиру?

Для початку визначимо є зайвий вісцеральний жир в організмі. Виявити його просто – виміряти талію. Якщо у жінок більше ніж 85 см, а у чоловіків понад 90 см, то небезпека присутня. Вісцеральний жир при таких показниках існує і несе загрозу для організму. Тому потрібно позбутися його якомога швидше.

Існує кілька порад позбавлення вісцерального жиру, а саме:

  • дотримання сну не менше 8 годин;
  • відмовитися від алкогольних напоїв, куріння та фаст-фуда;
  • обов’язково виконувати фізичні вправи;
  •  ввести в раціон спортивне харчування;
  •  підтримувати питний режим.

Якщо виконувати всі вищеперелічені правила, то можна позбутися від вісцерального жиру, але на це піде багато часу.

коктейль

Небезпека вісцерального жиру для організму

Вісцеральний жир несе для організму небезпеку, особливо його кількість. Якщо він має нормальний обсяг, то це не як не впливає на здоров’я. А ось надмірна кількість вісцерального жиру приносить наступну шкоду:

  • зміщуються внутрішні органи і як наслідок виникають проблеми в їх роботі;
  • порушується гормональний профіль;
  • страждає робота опорно-рухового апарату;
  • підвищується навантаження на внутрішні органи, що призводить до їх порушення й виникнення хвороб.

Оскільки порушується робота внутрішніх органів може виникнути ризик наступних захворювань: онкологія, цукровий діабет, варикозне розширення вен, інсульт та інші. Тому важливо стежити за своїм здоров’ям: правильно харчуватися і не допускати накопичення вісцерального жиру в організмі. А щоб раціон був повноцінний треба вживати спортпіт. Користь для організму від вживання спортивного харчування буде максимальна. Оскільки спортпіт сприятливо впливає як на фізичне здоров’я, так і на психічне.

Читайте також