Головна Здоров'я 10 найкорисніших продуктів світу, які ви не вживаєте

10 найкорисніших продуктів світу, які ви не вживаєте

mamabook
37364 Переглядів
корисні продукти

Здоров’я – це щоденна праця. Доведено, що 70% фізичного стану нашого організму формує їжа, яку ми вживаємо. Отже, здоровим буде той, хто систематично, день за днем, вживатиме максимальну корисну їжу. А чи є у вашому списку корисні продукти, які серед прихильників здорового способу життя в усьому світі вважаються найважливішими? Наш сайт Mamabook пропонує вам перевірку раціону.

Насіння чорного кмину

корисні продукти

Чорний кмин – незамінна спеція в країнах Сходу та Азії. За рабськими повір’ями, пророк Мухаммед називав чорний кмин рослиною, яка здатна здолати будь-які земні хвороби, окрім смерті. Сьогодні кмин вирощують по всьому світу. Це продукт для довголіття, боротьби з раком, потужний антиоксидант та антидепресант.

Як вживати: додавати насіння до салатів, овочевих смузі, також вживати нерафіновану олію з насіння чорного кмину.

 

Куркума

корисні продукти

Спеція №1 у світі. Один з найпотужніших природних компонентів у боротьбі з онкологією. Також існує понад 20 способів застосування куркуми з лікувальною метою (відвари, чай, маски для обличчя та волосся тощо).

Як вживати: по ¼ ч.ложці щодня, додаючи до салатів, гарнірів чи чаю. Важливо! Куркуму потрібно активувати – і це робить мелений чорний перець. Якщо вживати куркуму без перцю, то ви не отримаєте жодної користі від цієї диво-спеції.

 

Лляна олія

Головне джерело рідкісних кислот Омега-3. Важко перерахувати численні корисні властивості лляної олії. Варто зауважити, що вона показана при особливо важких недугах – діабет, гормональні збої, імпотенція, жовчнокам’яна хвороба, атеросклероз.

Як вживати: по 1-2 ст.ложки щодня, додаючи до салатів, гарнірів. Лляну олію не можна нагрівати – на ній не готують їжу.

 

Авокадо

корисні продукти

Це джерело легкозасвоюваних мононасичених жирів. Іншими словами, авокадо не містить холестерину. Продукт калорійний та з високими вмістом органічних олій, проте допомагає чистити судини, нормалізує роботу кишечнику, захищає від тромбозу, атеросклерозу, інсульту.

Як вживати: по 1 авокадо в день 3-4 рази на тиждень. Додавайте до овочевих салатів або збийте в блендері ці спеціями, зеленню та намазуйте на цільнозерновий хліб як масло.

Читайте також