Головна Краса Бренд, що приносить задоволення від запаху та естетики в кожній деталі

Бренд, що приносить задоволення від запаху та естетики в кожній деталі

mamabook
101 Переглядів
сироватка

Dott – це український бренд натуральної косметики, який був заснований у 2021році. Компанія пропонує широкий спектр продуктів для догляду за руками, обличчям, тілом та волоссям, які виготовляються з екологічно чистих та безпечних інгредієнтів.

6614f004b16bd.webp

Великою перевагою бренду є відкриті відносини зі своїм споживачем, тому мені вдалося поспілкуватися з Анастасією Кудіною, співвласницею dott, у форматі інтерв’ю.

– Як виникла ідея створення dott, що сприяло та де брали інспірацію?

– Ідея створення бренду зародилась ще у 2021 році. На той момент ми вже працювали з косметикою, вивчали та аналізували ринок. І в один з прекрасних безтурботних літніх днів вирішили, що треба переходити на новий рівень – створювати свій бренд. Розробка нового продукту – це ніби народження дитини. Процес займає приблизно 9 місяців. Ми довго думали, яким має бути перший продукт, в чому наша сильна сторона. Проаналізувавши ринок і наші канали продажів, ми зрозуміли, що починаємо з онлайн продажів, бо на той час ще був COVIDі виходити одразу в оффлайн було ризиковано. Тому ми зробили все, що б у наших продуктів був яскравий візуал, який легко запам’ятати. Саме тоді у нас зародилась ідея переосмислення стандартного пакування, і ми додали елемент з ланцюжком на наші перші 2 продукти: креми для рук Муза та Марс. Ми розраховували, що продажі розпочнемо 8 березня 2022 року, але настав лютий і всім було не до цього. Півроку ми не знали, чи варто починати, але кремчики вже були готові, і ми ризикнули. Креми Muza та Mars вийшли в продаж в серпні 2022 року і одразу полюбились нашим клієнтам.

6613fd45d1a6b.webp

– Соціальна відповідальність бренду?

– Бренд dott має на меті додавати красу в звичні нам речі. Ми дуже хочемо, щоб дівчата та жінки в Україні оточували себе стильними та естетичними косметичними засобами. Саме тому ми дуже заморочуємось над пакуванням, але внутрішня складова рівноцінно важлива. Ми переконані, що запахи здатні переносити нас в спогади про минуле або створювати настрій в моменті. Саме тому, ми співпрацюємо з англійськими парфумерами і створюємо аромати, які вже є впізнаваними серед наших клієнтів.

6614f10eb3d85.webp

Ще на початку заснування бренду ми зрозуміли, що хочемо допомагати тваринам-безхатькам. І наразі певну суму від продажів перераховуємо в різні притулки. Ми назвали наші кремчики на честь наших домашніх улюбленців. Марс – песик породи Метис, Муза – кішечка. Тому для нас це особлива історія. Нам дуже хочеться донатити мільйони в цій місії, але ми лише починаємо нашу історію і поки що маємо змогу донатититисячі. Але впевнені, що роблячи свою справу на совість і випускаючи продукти, які подобаються клієнтам, згодом зможемо акумулювати більше коштів для допомоги тваринам.

6614ee5884032.webp

– Які плани на майбутнє Ви маєте?

– У нас дуже амбітні плани. Плануємо виходити на міжнародні ринки і готуємось до цього. Але це згодом. А поки що ми активно розширюємо нашу продуктову лінійку. Навесні та влітку ми випустимо ще 9 нових продуктів. Будуть нові аромати, формули, текстури. Також нам подобається історія з мультифункціональними продуктами, до речі, такий формат є нашою сильною стороною. Тому рухаємось в цьому напрямку.

Якість та етичність

Також хочеться звернути увагу на те, що  український бренд Dott, використовуючи натуральні та органічні інгредієнти, – дотримується етичних принципів виробництва. Dott поєднує у собі дієві формули складників та особливе розуміння естетики, саме тому продукти цього бренду все більше завойовують серця сучасних та амбіційних дівчат.

Варто спробувати!

Автор –  Альона Олегівна Можина

Читайте також