Головна Світ мами Блог читателя: гемангиомы у детей

Блог читателя: гемангиомы у детей

mamabook
140 Переглядів

Ребенок после кесарева: особенности и проблемыБагато хто з нас має родимки, про які ми навіть знаємо небагато, помітні клаптики або плями, які ніколи не турбують нас. Але іноді родимки більш видимі і можуть викликати турботу. Особливий випадок з суничними плямками. Батьки хвилюються через те, що вони будуть, можливо, впливати на майбутнє їх дитини, як фізично, так і емоційно. Якщо ваш малюк – один з 2.5 відсотків дітей народився з однією з таких родимок, дізнавшись про ці факти, ви зможете себе заспокоїти.

ГЕМАНГІ… ЩО? Гемангіома, або полуничний невус, — це найпоширеніша у дітей доброякісна пухлина. Вона розвивається у близько 2,5 відсотка новонароджених і частіше вражає недоношених дітей і дівчаток. Зазвичай гемангіоми помічають протягом перших трьох–чотирьох тижнів життя, хоча іноді вони є від народження. Спочатку на шкірі з’являються пласкі червоні або сині плями; вони можуть з’явиться на будь-якій ділянці тіла. З часом вони збільшуються і товщають.
Гемангіома може продовжувати рости від 10 місяців до року. Потім наступає неактивна фаза, а незабаром після неї — завершальна, коли гемангіома сама починає всихати. Близько половини гемангіом зникає до того, як дитині виповниться п’ять років, і 90–95 відсотків — як виповниться 10.

Зазвичай лікування не потрібне, окрім випадків, коли гемангіома утворилася там, де вона заважає, наприклад біля ока чи на губах, або часто кровоточить. Якщо з будь-якої причини гемангіома викликає незручності, ви можете обговорити можливі варіанти лікування з лікарем своєї дитини.

РОСТІТЬ ВЕЛИКІ ТА ЗДОРОВІ!!

Автор онлайн-блога: Анастасия Кирдан

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також