Коли можна давати дитині полуницю

09.05.2018

Клубника в рационе ребенкаЯк відомо, полуниця – сильний алерген, тому цей продукт повинен з’явитися в раціоні малюка якнайпізніше.

Наш сайт Mamabook відповість, у якому віці можна їсти дитині полуниці та як правильно вводити ці ягоди у прикорм.

Якою полуницею годувати дитини
Не поспішайте купувати полуницю, яка от-от з’явилася. Ранні ягоди, на жаль, не ті корисні вітаміни, які потрібні малюкам. Перші урожаї зазвичай отримують за допомогою пестицидів. Вам потрібно дочекатися сезону, коли полуниці продаються масово. Не намагайтеся купити полуниці побільше, пояскравіше. Якщо ягоди великі, йдуть розмір у розмір, швидше за все, така рослина підгодовувалася мінеральними добривами. Дитині підійде полуниця, яку ви виростили самі, взяли на дачі у родичів чи знайомих. Також краще купувати полуницю невеликих розмірів на ринку, у бабусь.

У якому віці можна давати дитині полуницю
Вперше малюк може спробувати цю ягоду після 12 місяців – не раніше!

Скільки полуниці можна дитині
У віці 12-14 місяців ви можете дати малюку половинку ягідки. Протягом дня уважно спостерігайте за малюком. Якщо не виникло побічних реакцій (висипи, проблеми з туалетом, біль у животику), то через 2 дня дитині можна дати цілу ягідку.

Збільшуйте щодня кількість полуниць. Перший місяць після введення полуниці дитині можна давати не більше 5-6 ягід на день. І тільки з наступного сезону, тобто на наступний рік, дитині вже сміливо можна давати тарілочку ягід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт корисного дитячого печива


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "От 1 до 3"
Вернуться на: Главную страницу