Головна Дошкільнята Зі скількох років можна засмагати дітям

Зі скількох років можна засмагати дітям

mamabook
141 Переглядів

лето, ребенок, море, пляж, песок, загар, солнцеВідпочинок на морі – це завжди оздоровлення для всієї родини. Але для малюків пляжний відпочинок достатньо небезпечний через активну дію сонячних променів.

Наш сайт Mamabook пояснює, як правильно засмагати маленьким дітям.

Зі скількох років можна засмагати дитині
До 3 років дитині заборонено засмагати на пляжі. Знаходитися на пляжі з дитиною молодшого віку можна виключно в тіні і лише у ранкові та вечірні години, коли сонце не таке небезпечне та активне. Це ідеальний час – до11 годин ранку та після 17 годин вечора.

Дітки від 3 до 6 років також повинні перебувати на пляжі лише в ранкові та вечірні години, проте вони можуть не ховатися у затінку. Важливо! Нанести сильний захист на шкіру малюка (сонцезахисні засоби з SPF не менше 50). Також дитина не повинна сприймати сонячні промені пасивно, лежачі на шезлонгу. Дитина повинна бути активною – плавати, грати з піском, бігати.

Зі скільки років можна їздити з малюком на море
Проблеми поїздки з малюком на море пов’язані, у першу чергу, з тривалою дорогою. Адже зазвичай це складні авіаперельоти. Тому зачекайте, коли малюку виповниться 3 місяці. І якщо педіатр вважає дитинку здоровою – можете відправитися у першу сімейну подорож до моря. Але малюк до 3 років, як вже вказувалось, повинен бути максимально захищеним від сонця, завжди перебувати в затінку. Він отримає необхідну дозу сонця навіть від предметів, які відбивають сонячні промені. Також промені проникають через легкий одяг.

З якого віку потрібно виводити малюка на сонце
Якщо йдеться не про відпочинок на маорі та повноцінну засмагу, а про контакт дитини з сонячними променями, то сонячні ванни потрібні малюку вже з перших тижнів життя. Оскільки це профілактика рахіту в дітей. Тому малюк, який народився влітку, повинен отримувати свою «порцію» сонця, знаходячись у закритому візочку. Ви можете у ранкові та вечірні години планомірно відкривати ручки, ніжки малюка на 15-20 хвилин. Щотижня можна збільшувати перебування малюка на сонці на 10 хвилин.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли можна давати дитині полуницю

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також