Дитячий гороскоп Терезів

06.08.2017

7 мифов о левшахТерези — дуже розсудливі діти. Вони багато міркують, завжди слухняні, але при цьому і завжди мають на все власну думку. Терези — це дітки, які народилися у період з 23 вересня по 23 жовтня.

Дитина, що народилася в період з 22 вересня по 21 жовтня, не доставляє своїм батькам особливих турбот, навпаки, вона настільки уважна і чуйна, що диву даєшся. Цей абсолютно невибагливий малюк, стане їсти все, що дадуть і з задоволенням приєднається до будь-якої дії, ще й керувати візьметься. Везунчики-батьки часто чують про свою крихитку добрї слова подяки від вихователів, вчителів та просто знайомих людей, що, безумовно, є приємним моментом.

Для безхмарного співіснування з дитиною Терезами, варто лише запам’ятати одне правило – не змушуйте малюка вибирати. Спілкування має бути максимально конкретизовано. Тобто, на сніданок, на стіл потрібно просто поставити тарілку з вівсянкою на молоці з цукром, не пропонуючи альтернативи. Справа в тому, що слабкою стороною цього чарівного маленького – складність у прийнятті будь-якого рішення. З віком і батьківської допомогою, він, безумовно, навчиться це робити. Проте в його дитинстві часто бувають ситуації, коли, вибираючи, крихітка ніби зависає, не вміючи завершити процес вибору.

Варто також відзначити, що Терези дуже неквапливий, задумливий знак. Щоб уникнути безцільно проведенного часу, батькам потрібно м’яко коригувати денний розклад дитинки, допомагаючи зробити вибір на користь тієї або іншої дії. Однак не квапте її, дитині – Терезам потрібен спокій, інакше вона не зможе накопичити потрібну кількість енергії і впаде в апатію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 3 до 6"
Вернуться на: Главную страницу