Головна Дошкільнята Дитячий гороскоп Діви

Дитячий гороскоп Діви

mamabook
63 Переглядів

4 способа, как укрепить иммунитет ребенкаМаленькі Діви – мрій для батьків. Діти, народжені під цим знаком зодіака, емоційно спокійні, врівноважені, самостійні, не вимагають багато уваги. Це дітки, які народилися в період з 23 серпня по 22 вересня.

Список ідеальних людських якостей тямуща, акуратна і розсудлива дитина – Діва доповнює делікатністю високого рівня, а також неімовірним спокоєм. Цей малюк поруч, коли потрібен і абсолютно непрімітний, коли батьки зайняті. Мрія? Частково так і є. Однак якщо глянути ближче, можно побачити вередливість у питаннях їжі, скурпульозне ставлення до особистих речей, надуманість, недовірливість, деяка замкнутість і занудство.

Малюк – Діва виконує будь-яке доручення, с задоволенням допомагає наводити порядок у хаті, в його кімнаті завжди ідеально чисто, але якщо хто-небудь порушить цю ідилію, він не втомиться монотонно і довго бурчати з цього приводу. Критикувати Діву не рекомендується, краще зробити делікатне зауваження, яке дитина тут же візьме до уваги, адже Діва прагне бути ідеальною.

У вихованні цієї дитинки варто зробити акцент на знаннях і уміннях, похвалі, ніжності та обережності. Знання потрібні дитині – Діві, щоб відчувати себе впевнено їй важливо бути обізнаною у всіх питаннях. Похвала і ніжність допоможуть Діві вибиратися з частих процесів самокритики, адже і до власної персони цей малюк дуже вимогливий. З обережністю треба ставитися до особистого простору малюка – Діви, його звичек і розпорядку, його речей і особистого життя – це той випадок, коли зайва батьківське цікавість і корективи можуть стати причиною замкнутості і дратівливості.

Діва – маленький «дідок», дуже приземлений і мудрий, до слів якого бажано прислухатися з того моменту, як тільки він навчиться будувати смислові фрази, радить дитячий гороскоп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також