Як визначити характер дитини по її улюбленим кольорам

24.11.2016

цветаДумаєте, вашій дитині просто так подобається зелений чи рожевий колір? Ні! Схильність до різних кольорів визначають особливості характеру. Тому ще з раннього віку вам буде нескладно зрозуміти, яким зростає ваш малюк. Підказки батькам дає наш сайт Mamabook

Зелений
Якщо ваш малюк часто проявляє зацікавлення до зеленого кольору, це говорить про його бажання окреслити свою територію, визначати межі. Найчастіше це є свідченням певної замкнутості. Проте саме люди, яким подобається зелений колір, найчастіше переслідують мету духовного росту та гармонії.

Червоний
Всупереч його «агресивності» червоний колір свідчить про активність та цілеспрямованість дитини. У таких людей сильний характер і вони схильні брати на себе відповідальність за власні вчинки більше, ніж інші люди.

Помаранчевий
Цей колір – супутник гіперактивних, нетерплячих дітей, які завжди знаходяться у русі, дуже комунікабельні й дружелюбні. Вони завжди дуже емоційні та оптимістичні. По життю любителі оранжево-го кольору будуть отримувати задоволення від простих радощів життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поради, як виховати творчу дитину 

Жовтий
Діти, яких тягне до всього жовтого, хочуть усе й відразу. Крім того, такий вибір їм пророкує багатство й успіх у фінансовій сфері. Особливо вони будуть успішними у банківській справі. Такі діти завжди енергійні і наповнені радістю, які завжди хочуть з усім поділитися.

Синій
Цьому кольору надають перевагу діти розсудливі, глибокі, схильні до інтелектуальних пізнань, логічного мислення. Такі діти із задоволенням вчаться та прагнуть пізнати світ. Сил у такого малюка завжди вистачає на декілька справ одночасно, кожну з яких він завжди намагається довести до кінця.

Блакитний
Діти батьків-перфекціоністів найчастіше обирають саме цей колір. Це значить, зо батьки хочуть ба-чити свою дитину ідеальною та вимагають до неї дуже багато вимог. Такі діти не схильні до одного виду діяльності й займаються усім по-трішки.

Фіолетовий
Здавна вважався кольором «обраних» осіб. Проте не поспішайте надавати цьому занадто велике значення. Адже фіолетовий – колір креативності та особливості розуму. Творчі діти дуже часто обирають для себе саме його.

сумочка, сумка, товари

Набори для творчості для дітей різного віку (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 1 до 3"
Вернуться на: Главную страницу