Дитячий гороскоп Риби

06.08.2017

Советы родителям: как научить ребенка плаватьМаленькі Рибки народжуються у період з 19 лютого по 20 березня. Вони невгамовні та емоційні, тож батькам доведеться набратися терпіння.

Дитина – Риби як казковий персонаж, з янгельським поглядом майже прозорих очей і шаленою завзятістю в досягненні своїх цілей. Це миле створіння практично завжди може наполягти на своєму без агресії, навпаки, на його обличчі сяє усмішка. Риби на рідкість діяльна дитинка, на біду втомленим протягом дня батькам, що активізується під вечір. Страшні історії про безсонні ночі і кричущих немовлят, з більшою ймовірністю, саме про новонароджених під цим знаком зодіаку.

Згідно з гороскопом, над вихованням дитини – Риби доведеться терпляче попрацювати. Ця ніжна, емоційна, живе своїми фантазіями, невгамовна дитина складно адаптується в реальності. Шкільне навчання ускладнюється через непосидючість і небажання підкорятися встановленим правилам. Благо, творча ініціативність допомагає створенню хороших відносин з вчителями та наставниками. Порядок в кімнаті і режим дня, також не риб’ячий коник.

При цьому дитина – Риби має гарний музичний слух, здібності до складних, координаційних видів спорту, таких як акробатика, фігурне катання, художня гімнастика. Вона також добре малює, поетична і дуже любить казки. Батьківська мудрість і розуміння для Риби важливі, напевно, більше, ніж для інших дітей. Дуже важливо приймати малюка з усіма його фантазіями і нереальними, на перший погляд, устремліннями і навчити зіставляти свої мрії з наявними можливостями. Хто знає, можливо, саме з цієї нестандартної дитини виросте геніальна особистість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп школяра — як вчаться дітки різних знаків

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні дитячі сумки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

В Гугле есть! / В Yahoo есть! / В Bing есть! / В Ask есть!


Вернуться в раздел: "От 3 до 6"
Вернуться на: Главную страницу