Рецепт домашніх шоколадних цукерок із фундуком

12.06.2018

Полезные сладости для детей: готовим конфеты из сухофруктовСолодке люблять усі – і дорослі, і діти. Але якість продуктів харчування сьогодні є справжньою загрозою для нашого здоров’я. Тому наш сайт Mamabook пропонує

господиням зробити домашні цукерки з шоколаду самостійно.

Рецепт простий, нашвидкуруч, але цукерки виходять дуже смачні та дуже корисні.

Інгредієнти:

  • 100 г кероба
  • 1 столова ложка цукру
  • 3 столові ложки кокосової олії
  • 20-30 штук смаженого фундука

Вибір інгредієнтів

Замість какао, із якого традиційно виготовляють шоколад та випічку зі смаком шоколаду, радимо використовувати кероб. Це альтернатив та дуже вдала заміна какао-порошку.

Що таке кероб? Це порошок, який отримують з плодів рожкового дерева. Візуально він не відрізняється від какао-порошку. Але в ньому жирів у 10 разів менше, ніж в какао. Кероб дуже солодкий (містить натуральну фруктозу), тому цукор можна або не додавати, або додавати зовсім трішки. До того ж, кероб низькоалергенний, на відміну від какао. Купити кероб можна в спеціалізованих магазинах здорового харчування, а також у вегетаріанських магазинах.

Замість вершкового масла або маргарину використовуйте кокосову олію. Про її величезну користь для нашого здоров’я ми вже писали у статті «Як використовувати кокосову олію в їжу». Купити олію, як і кероб, можна в спеціалізованих магазинах здорового харчування, а також у магазинах для вегетаріанців.

Як зробити домашні цукерки

— Розтопіть на паровій бані кокосову олію, додайте цукор (можна не додавати або замінити такою ж кількістю меду), додайте кероб та ретельно змішайте.

— Візьміть силіконові формочки для цукерок та льоду, у кожну ячейку покладіть по одному горішку, залийте шоколадною масою.

— Поставте в холодильник на 2 години.

— Натуральні, корисні та дуже смачні цукерки готові! Рекомендується зберігати в холодильнику.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепт сирників без глютену

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!


Вернуться в раздел: "ДОСУГ"
Вернуться на: Главную страницу