Головна Релакс ТОП-5 помилок під час переїзду і як їх уникнути

ТОП-5 помилок під час переїзду і як їх уникнути

mamabook
30 Переглядів
переїзд

f5J8cUzt9693XWUm7iFK70HB9sFPziw9_xQfjiSWB9R9dobzv9X9s1MD6ZnnFRizuR5r_DaLJQA6CGd6AuZOfmtzo2WXAiUTHlUQ_A5eg2bRpSoUk1p5x4MBSYfoVQ6W__5gvHvXvs6VytC-YCgQwHQ

Переїзд в 90% випадків викликає стрес й створює зайвий хаос. Через це не дивно, що виникають помилки, які лише ускладнюють збирання та пакування речей. Якщо звернутися до спеціалістів компанії УРА! Переїзд, перевезення речей стане набагато простішим. Більше про мувінгову команду можна дізнатися, якщо перейти за посиланням https://urapereyizd.com.ua/. Водночас пропонуємо скористатися кількома порадами, які допоможуть уникнути поширених помилок й полегшити переїзд загалом.

Основні помилки під час переїзду

Будь-який переїзд завжди починається з планування. Й ось тут вже часто виникають перші помилки. Як приклад, не вдається правильно розподілити кількість коробок та іншого матеріалу для пакування. Помилкою можна вважати й неправильне сортування речей за їх типом або кімнатами.

Відсутність маркування

Якщо речей справді багато, знадобиться подбати про їх маркування. Зробити це вдасться кількома способами:

  • за допомогою спеціальних наклейок;
  • окремо для кожної кімнати;
  • використовуючи звичайні маркери;
  • дотримуючись попередньо складених списків.

Якщо подбати про маркування майна на етапі переїзду, вдасться не перейматися про те, що якусь річ не вдається знайти. Все буде чітко та підпорядковано.

переїзд

Економія на пакувальних матеріалах

Якщо не подбати заздалегідь про пакування речей, наслідки можуть бути неприємними. Як мінімум, майно пошкодиться під час пакування або завантаження у транспорт. Як максимум, якісь речі розіб’ються або втратять свій початковий вигляд. Купити рулон пухирчатої плівки або кілька додаткових коробок для пакування завжди дешевше, ніж купувати пошкоджені речі.

Неправильна оцінка масштабів

При плануванні переїзду завжди здається, що речей мінімум — всього 2-3 коробки. Насправді це ілюзія. Масштаби переїзду ускладнюються, якщо є меблі або крихкі речі. Враховувати варто й площу нової квартири. Чим детальніше будуть описані усі нюанси переїзду, тим вища ймовірність того, що вантажники та пакувальники виконають поставлену задачу належним чином.

Перевезення непотрібного

Переїзд — це чудова можливість позбутися усього зайвого. Як, наприклад, добре подумайте чи потрібні Вам старі журнали, пакувальні пакети, приладдя та аксесуари, які ніяк не використовуються. Швидше за все, відповідь ні. Відповідно й перевозити їх на нове місце теж не варто. Позбавлення від зайвих речей не тільки звільняє простір, але й полегшує сам переїзд.

Все в останній момент

До останнього відкладали переїзд та збір речей? Наслідком такого рішення може бути повноцінний хаос. Усі речі швидко пакуються до коробок та пакетів без будь-якого маркування або пакування належним чином. Після переїзду хаос не завершується, оскільки ці речі знадобиться й розібрати. Щоб уникнути цієї помилки, буде не зайвим відповідально підійти до переїзду й розпочати підготовку до нього заздалегідь.

Радимо не витрачати час на самостійне пакування та перевезення речей. Кращим рішенням буде звернутися до професійної мувінгової компанії “УРА! Переїзд”. Це запорука того, що переїзд пройде вдало й без зайвого клопоту.

Читайте також