Головна Здоров'я Чому не можна їсти молочні продукти

Чому не можна їсти молочні продукти

mamabook
158 Переглядів

Когда и какое молоко можно давать ребенкуНас з дитинства вчать, що сир, кефір та молоко – дуже корисні продукти для нашого здоров’я. Що це незамінне та цінне джерело кальцію, який укріплює кістки, зуби, благотворно впливає на стан шкіри та роботу кишечника.

Але, на жаль, більшість з нас купує молокопродукти в супермаркетах. І ці продукти не дають жодної користі. Навпаки, завдають серйозну шкоду організму. Тому дійсно корисними є лише домашні молочні продукти, які ви отримуєте самі або купуєте у добре перевірених продавців на ярмарках, базарах.

Наш сайт Mamabook роз’яснить, чим шкідливі та небезпечні молочні продукти.

НЕ кальцій
Через сучасні технології виробництва в молокопродуктах немає корисного кальцію! Вони містять неорганічний кальцій, який наш організм не здатен засвоювати. Більше того, він дуже важко виводиться з організму, тому з роками накопичується у вигляді шлаків. Результат – захворювання органів шлунково-кишкового тракту, особливо печінки. А також нирок.

Глютен
Ця речовина – похідне з пшениці. Здавалось би, глютен може бути присутнім лише в тих продуктах, у яких використовується пшеничне або житнє борошно. Насправді глютен – дуже клейка речовина, тому сучасні виробники навчилися додавати його в продукти, про які ви навіть не здогадувалися. Завдяки глютену вершки, сметана, молоко набувають штучної жирності. Тому люди, в яких є алергія на глютен, повинні обережно купувати молокопродукти в супермаркетах.

Особливо, якщо йдеться про дитячий раціон. Глютен провокує харчову алергію на багато інших продуктів. Також глютен уповільнює розумовий розвиток в дітей.

Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим замінити цукор 


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також