Головна Здоров'я Цеоліт: як і навіщо його вживати для здоров’я

Цеоліт: як і навіщо його вживати для здоров’я

mamabook
1159 Переглядів
желчный пузырь

вода

Токсини та важкі метали – прихована загроза для здоров’я. Ці невидимі речовини потрапляють із іжею, водою, повітрям. Також вони присутні в низькоякісних меблях, косметичних засобах та одязі. Уникнути важких металів неможливо. Приміром, зафіксована їхня висока концентрація у рибі та морепродуктах. Якщо застосовуються агресивні методи вирощування агрокультур, то зелень і овочі є не менш небезпечними. На сайті https://100500dobavok.com.ua/ua/ ви можете підібрати якісні добавки для детоксикації організму. Зокрема наш сайт розповість про цеоліт, його властивості та принцип дії.

Що таке цеоліти

Це група природних мінералів, які належать до класу тектосилікатів. Вони складаються з комплексних 3D-структур з силікатних тетраедрів, що утворюють пористу мережу з тунелей, до яких можуть входити різні іони, молекули і атоми.

Цеоліти виникають у природних умовах через взаємодію лави або гарячих розчинів з порідними матеріалами, такими як глина та попіл вулканічного походження. В результаті цих процесів утворюються кристалічні структури з просторовими сітками.

Одна з ключових характеристик цеолітів – їхні пори і канали, які можуть мати різні розміри. За рахунок цього цеоліти використовуються як безпечні та ефективні сорбенти. Пористість цеолітів дозволяє зв’язувати й утримувати молекули газів та рідин. Їх використовують у засобах очищення води, повітря. А новітні технології дозволили застосовувати цеоліти з метою детоксикації організму.

На сайті https://100500dobavok.com.ua/ua/product_list представлено декілька видів цеоліту. Рекомендуєеться обирати наноцеоліти. Це єдина формула мінералів із подрібнених кристалів. Таким чином, у них більша вібіркова дія та значно вища ефективність захоплення важких металів в організмі.

желчный пузырь

Яка користь цеоліту для здоров’я

  1. Детоксикація. Цеоліт має властивості виняткової абсорбції, тобто здатність зв’язувати і видаляти токсичні речовини, важкі метали з організму.
  2. Підтримка шлунково-кишкового тракту. У деяких дослідженнях вказують на здатність цеоліту до захоплення патоегнних бактерій та вірусів, що може допомогти знизити ризик інфекцій і підтримувати здоров’я шлунково-кишкового тракту.
  3. Підтримка імунної системи. Наноцеоліт може впливати на імунну систему, зокрема на активність макрофагів, що допомагають боротися з інфекціями.
  4. Підтримка суглобів. Цеоліт може мати властивості, які допомагають знизити запалення суглобів, що може бути корисним для людей із захворюваннями суглобів, такими як артрит.
  5. Підтримка нирок. Доведено , що цеоліт здатен знижувати навантаження на нирки шляхом видалення зайвих речовин з крові. У нирок покращуються фільтраційні можливості.

Як правильно вживати цеоліт

Цю добавку слід вживати курсами. Оптимально – двічі на рік. Один курс може тривати від 4 до 6 тижнів. Якщо виникає необхідність додаткової детоксикації, то цеоліт можна пропити 2-3 тижні з метою відновлення організму. Приміром, після вакцианції, прийому антибіотиків, харчового отруєння, грипу тощо.

Існують різні форми цеоліту. Популярною є порошкова. Цеоліт фасований у дозовані саше, які слід змішувати з водою. Проте більш зручними є спреї. Вважається, що ця форма сорбенту й більш ефективна.

Читайте також