Головна Здоров'я Користь квіткового пилку: 15 причин вживати бджолине обніжжя

Користь квіткового пилку: 15 причин вживати бджолине обніжжя

mamabook
1194 Переглядів
пилок

пилокУ народній медицині квітковий пилок визнаний ефективними натуральними ліками від багатьох хвороб. За своєю дією пилок у рази ефективніше, ніж трав’яні настої, лікувальні відвари та фіточаї. Це зумовлено високою концентрацією нутрієнтів. Про головні цілющі властивості обніжжя розповість наш сайт Mamabook.

15 лікувальних властивостей пилку для нашого організму:

Укріплення серцевого м’язу та судин. Пилок покращує еластичніть судин, запобігає їхній ламкості, стимулює активне утворення капілярної сітки.

Відновлення пошкоджених клітин, стимуляція регенерації тканин. Тому пилок рекомендовано після тривалого прийому антибіотиків, важких препаратів, аби допомогти печінці відновити свої функції.

Підвищення розумової діяльності. Доведено, що продукти бджільництва позитивно впливають на роботу мозку, покращують пам’ять, підвищують концентрацію, полегшують сприйняття інформації на слух.

Ефективно знижують артеріальний тиск. Нормалізація тиску відбувається за рахунок покращення стану судин. Звужені просвіти судин розширюються, а розширені, навпаки, звужуються. Тому пилок можна вживати і при гіпотонії, і при гіпертонії. Але найкраще відчуваєте ефект від лікування саме при низькому тиску.

Стимулює імунні функції організму. Тож найкращий час прийому бджолиного обніжжя – на початку сезонних епідемій (з жовтня до початку весни).

Чудова профілактика сезонних депресій, тривожних станів. Ідеальний продукт для офісних працівників, які щоденно зіштовхуються зі стресовими ситуаціями.

Нормалізація сну. Завдяки здатності пилку заспокоювати нервову систему, прибирати страхи, надмірне збудження, це позитивно впливає і на ваш сон.

 

Покращення обмінних процесів в організмі. Квітковий пилок – джерело сотні ферментів, нутрієнтів, амінокислот. Усі вони приєднуються до загального метаболізму організму.

Значне підвищення рівня гемоглобіну. Пилок – чудовий спосіб профілактики анемії.

Уповільнення процесів старіння на клітинному рівні. Не варто чекати, що після 1-2 курсів прийому пилку ви раптом омолодитесь. Це тривалий і важливий процес, який з роками дійсно дає чудовий і помітний ефект.

Знімає прояви метеочутливості. Реагуєте на погоду? Знову змінюється артеріальний тиск, починається головний біль та з’являється сонливість? Вам показаний прийом бджолиного пилку.

Профілактика онкозахворювань. Як продукти-антиейджинг квітковий пилок стимулює оновлення власних клітин організму та запобігає їхньому переродженню в дефектні.

Захищає від ожиріння та утворення жирових бляшок на судинах. А це – профілактика атеросклерозу, існультів та інфарктів.

Використовується як засіб від радіації, токсинів. Така дія досягається за рахунок впливу на печінку. Завдяки пилку орган посилює свої протекторні функції, легше справляється з різними видами отрут.

Джерело бадьорості, життєвого тонусу. Пилок – простий та доступний спосіб завжди бути позитивно налаштованим, забути про стреси та пригнічені емоційні стани.

Як і будь-який продукт бджільництва, пилок дає ефективні результати в профілактиці та лікуванні новоутворень. Пилок лікарі радять приймати людям при фізичному виснаженні. Наприклад, після курсу антибіотиків, хірургічної операції, харчовому отруєнні, тривалому недоїданні.

Пилок по праву називають одним із найкращих засобів для роботи мозку. Він незамінний для школярів та студентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно вживати бджолиний пилок – частота, дозування

Читайте також