Головна Школярі “Історія України за 5 хвилин”: відео, яке варто показати кожному школяру

“Історія України за 5 хвилин”: відео, яке варто показати кожному школяру

mamabook
115387 Переглядів
історія

історіяЗмусити сучасних підлітків проявити зацікавлення до науки – надскладна задача для педагогів і батьків. Тож коли з’являється нестандартний формат подачі інформації, його варто взяти до уваги.

Відомий український гурт “ТНМК” випустив цікавий музичний екскурс сторінками української історії. Їхня пісня “Історія України за 5 хвилин” та стильний відеоряд – точне попадання в підліткову аудиторію.

Згадати основні епохи та віхи нашої історії, імена князів, козаків та інших відомих постатей, переломні моменти (як-от хрещення Русі, зруйнування Січі чи Розстріляне відродження) – усе це гармонійно переплелося в цікавому відео від легендарного хуп-хоп гурту. Учителі можуть бути не в захваті від такої музики, але виконавцям варто подякувати за ідею та її оригінальне втілення.

ТНМК вдалося втиснути в 5-хвилинний кліп десятки прізвищ, подій та тонко передати принципово важливі історичні моменти. Стильна анімація не позбавлена гумору, тож ролик можна слухати й переглядати безліч разів. Як завжди, робота від “Танку на майдані Конго” вийшла в патріотичному дусі, тож це ще одна причина продемонструвати школярам подібну роботу.

Хоча і кожному дорослому українцю не буде зайвим освіжити пам’ять та перевірити власні знання.

Гарного перегляду! Слухайте українське!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український учитель-фізик створив освітній канал і зібрав 300 тисяч підписників

плашка

 

138

Читайте також