Головна Релакс Кібербезпека: що це та як це працює?

Кібербезпека: що це та як це працює?

mamabook
83 Переглядів
аутсорсинг

аутсорсинг

Раніше зловмисники видирали сумку з рук людини та тікали чимдалі, а тепер — викрадають цифрові дані та блокують ПЗ користувачів. Найбільше страждають від атак хакерів власники бізнесу, адже вони мають більше важливих даних та більше ресурсів. Як захиститись від таких ситуацій? Рішення — покращення кібербезпеки.

Що таке кібербезпека?

Кіберзахист, або кібербезпека — це комплекс методів, практик та інструментів для захисту внутрішньої мережі, ПК, пристроїв та даних від можливих кібератак злочинців. Великі корпорації, як правило, мають цілий відділ та повний штат працівників, які відповідають за розробку та ефективність роботи систем захисту. Водночас середній та малий бізнес не має коштів для створення цілого відділу, а тому найкраще рішення — використання готового ПЗ.

Наприклад, послуга від Київстар містить інструменти, розроблені лідерами у сфері кіберзахисту — Fortinet, Barracuda і Commvault. Ці рішення можуть поєднуватись з іншими сервісами, працювати будь-де (у хмарі, на обладнанні, на віртуальній машині тощо), а також використовувати машинне навчання для блокування нових сучасних загроз.

Напрямки захисту

Email Security

Захист електронної та корпоративної пошти від фішингу, спаму, вірусного ПЗ та інших дій зловмисників. Містить шифрування та архівацію даних для запобігання втраті інформації.

кэшбек

Next Generation Firewall

Захист корпоративної мережі від різного роду атак. Містить фільтрацію вхідного трафіку, блокування потенційних загроз, підтримку пропускної здатності та ефективності мережі.

Backup and Recovery

Захист та відновлення втрачених даних, запобігання видаленню інформації хакерами. Дані зберігаються та копіюються в хмарні сховища, а також в локальні та віртуальні середовища. Містить регулярне створення резервних копій.

Network Access Control (NAC)

Захист від несанкціонованого доступу до мережі зловмисників та інших неавторизованих користувачів. Доступ надається відповідно до профілю людини. Містить аналіз можливості під’єднання тих чи інших пристроїв.

Web Application Firewall (WAF)

Захист додатків та ПЗ від шкідливого трафіку, який надходить з інтернету. Містить аналіз http-трафіку та фільтрацію виявлених загроз.

Endpoint Security

Захист пристроїв компанії (ПК, сервери, смартфони, планшети, ноутбуки тощо) від різного роду атак. Містить перевірку, виявлення та усунення загроз, наприклад злом девайсу, завантаження вірусів, взаємодія зі спам-повідомленнями тощо.

Читайте також