Головна Релакс Оксандролон в Україні: де купити і як використовувати для досягнення спортивних результатів

Оксандролон в Україні: де купити і як використовувати для досягнення спортивних результатів

mamabook
28 Переглядів
спорт

спортОксандролон, часто відомий як Оксі, один з популярних стероїдів, що використовуються в спорті. Препарат сприяє росту м’язів, додає витривалості та допомагає бути сильнішою людиною. Можна оксандролон купити в Україні у спеціалізованих магазинах чи зробити онлайн-замовлення. Як дієва речовина він представлений у вигляді кількох торгівельних назв, наприклад, на Анаваргед ціна також є прийнятною.

Механізм дії на організм

Оксі стимулює збільшення кількості червоних кров’яних клітин у тілі, які переносять кисень до м’язів. Допомагає підвищити витривалість та здатність довше тренуватися. Розмір м’язів збільшується, промальовується їх рельєф. Також додатково стимулюється синтез білкових клітин організмом. Збільшуються показники фізичних досягнень.

Можливість самолікування

Важливо розуміти, що використання Оксандролону пов’язане з ризиком для здоров’я. Перед вживанням консультація з лікарем або спортивним консультантом є обов’язковою задля збереження здоров’я, самолікування може бути дуже шкідливим.

прес

Позитивні та негативні ефекти

Оксандролон є анаболічним стероїдом, тобто синтетичним аналогом тестостерону. Він впливає на організм шляхом власної дії, змінюючи рівень інших гормонів у тілі. Збільшує анаболічні процеси, завдяки чому й відбувається зростання м’язів. Тому важливо враховувати цей факт при вживанні та консультуватися з лікарем перед початком приймання.

Детальніше про вплив на організм.

Позитивні наслідки.

Чоловіки:

 • збільшення м’язів тіла та їх рельєфний вигляд;
 • рівень жиру при цьому не збільшується, або, навпаки, стає менше;
 • покращення витривалості та відновлення після тренувань;
 • можливість досягнення кращих спортивних результатів.

Жінки:

 • збільшення м’язового тонусу та його виразного вигляду;
 • покращення стійкості та сили без значного збільшення маси м’язів;
 • підвищення рівня енергії.

Ось негативні наслідки для чоловіків та жінок.

 1. Можливий розвиток гінекомастії (збільшення грудей у чоловіків).
 2. Агресивність, перепади настрою тощо.
 3. Пошкодження печінки, нирок та інших внутрішніх органів.
 4. Порушення рівня власних гормонів в організмі.
 5. Ризик виникнення серйозних медичних ускладнень у серцево-судинній системі.
 6. Порушення у роботі репродуктивної системи (зменшення вироблення сперми у чоловіків та порушення менструального циклу в жінок).
 7. Можливе зростання артеріального тиску та підвищений ризик серцевих захворювань.
 8. Ризик розвитку депресії, тривожності та збудженості.
 9. Можливість залежності від стероїдів, що може призвести до складних симптомів скасування.

Важливо обережно та відповідально ставитися до використання Оксі чи інших анаболічних стероїдів. Обов’язковими є консультації з лікарем та фахівцем у галузі спорту перед початком будь-яких курсів вживання, дотримання всіх рекомендацій та дозування вже під час приймання.

Як використовують

За приклад візьмемо препарат Анавергед Голден Драгон (Anavarged Golden Dragon) у формі таблеток по 10 мг від компанії Golden Dragon Pharmaceuticals (Китай). Він містить активний компонент оксандролон. Звісно, маючи усі властивості стероїду, він зарекомендував себе як сильний анаболік. Але має при цьому невеликий андрогенний ефект. Допомагає знижувати вміст жиру у тілі, прискорює обмін речовин. Підвищує міцність кісток і суглобів, захищає нервову систему. Сприяє швидкому відновленню після тренувань. 

На сайті інтернет-магазину Steroidshop.ua на Анавергед ціна вказана у гривнях. Вказується його наявність та можна завжди ознайомитися додатково з інформацією чи проконсультуватися.

Рекомендації щодо його прийняття для дорослої людини.

 1. Використання починають з дози 20 мг на день, розділених на два приймання. Після тижня вживання дозу можна збільшувати до 40 мг на день, максимум – до 80 мг на день, розділеної на три приймання.
 2. Тривалість курсу в середньому складає від 6 до 8 тижнів.
 3. Важливо коригувати дозування, враховуючи вагу спортсмена.
 4. Анавергед можна приймати як вранці, так і ввечері, залежно від особистих уподобань чи рекомендацій.
 5. Не має залежності від їжі (разом чи на порожній шлунок), але якщо виникають проблеми з травленням, краще приймати разом з їжею.
 6. Застосування перед або після тренування визначається індивідуально.
 7. Потрібно відстежувати та реагувати на можливі побічні ефекти як нудота, блювання, запаморочення.
 8. Треба коригувати дозування, якщо приймання йде сумісно з іншими препаратами.

У кожному цьому пункті повинна бути професійна консультація, також обов’язково розроблений режим праці й відпочинку та курс правильного відновлення після приймання. Наприклад, дуже часто фахівці мають на увазі прийняття Тамоксифену на відновлювальному етапі.

Якщо ви маєте будь-які питання або потребуєте додаткової консультації щодо прийняття оксандролону чи покращення спортивних результатів за допомогою будь-якого іншого препарату, завітайте до інтернет-магазину Steroidshop.ua. 

Тут представлені тільки якісні товари від надійних виробників. Фахівці завжди готові надати професійну консультацію щодо вибору та використання. Найголовніше – це отримати максимально користі, не завдавши шкоди вашому здоров’ю.

Читайте також