Головна Здоров'я 3 ефективні народні засоби для травлення, які є на кожній кухні

3 ефективні народні засоби для травлення, які є на кожній кухні

mamabook
204 Переглядів
оцет

оцетПри порушеннях травлення, метеоризмах, хронічних запорах, печії не варто відразу ж бігти за лікарськими препаратами до аптеки. Спочатку вам слід проконсультуватися із лікарем. Коли діагноз буде встановлено, спробувати безпечні народні методи.

Яблучний оцет

Чудове джерело магнію, фосфору, калію й кальцію, які так необхідні для нормального травлення, утворення харчових ферментів. Також яблучний оцет рекомендовано вживати при пониженій кислотності шлунку. Як відомо, ця проблема зустрічається майже у 70% людей, проте більшість із нас ігнорує симптоми. Наприклад, печія – показник недостатньої кислотності в шлунку.

Чим ще корисний яблучний оцет для травлення:

  • Зменшення газів, профілактика здуття.
  • Антимікробна дія.
  • Стимуляція в розщепленні жирів.
  • Зниження рівня цукру.

Як правильно пити яблучний оцет, читайте в нашій статті.

ромашка

Ромашковий чай

Це одна з головних лікарських рослин на нашій землі. Її використовують уже століттями. Ромашковий чай корисний при розладах шлунку, харчових отруєннях, подразнених стінках шлунково-кишкового тракту, печії. Це чудовий спосіб стимулювати жовч, яка є природним антипаразитарним, протимікробним засобом. Щодня можна випивати 2 склянки ромашкового чаю. Особливо корисно це робити вранці перед сніданком та ввечері, через 2 години після вечері. Ромашка також покращує якість сну.

Імбир

Містить велику кількість антиоксидантів і гінгеролів, які допомагають при розладах шлунку й нудоті. Фенольні з’єднання у складі імбиру зменшують шлункові спазми та подразнення шлунково-кишкового тракту. Якщо ви страждаєте на диспепсію (незварювання), то почніть регулярно вживати імбирний чай без цукру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Читайте також