Головна Здоров'я Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

mamabook
38 Переглядів
сухофрукти

сухофруктиБагатий на вітаміни та мікроелементи склад горіхів дозволяє навіть при вживанні невеликої порції продукти отримувати високу цінність для здоров’я. Проте горіхи потрібно правильно вживати – інакше є ризик втрати цінні мінерали та заробити дефіцити.

Кислота в горіхах

Небезпека вживання горіхів у тому, що вони здатні зменшувати засвоєння корисних нутрієнтів у кишечнику на 40%. Це пов’язано із високим вмістом фітинової кислоти в горіхах. Вона блокує всмоктування цінних мінералів, зв’язується з ними та виводить з організму в неперетравленому вигляді. Тож вживаючи сухі горіхи, ми не лише не отримуємо користі, але й втрачаємо цінність від спожитих корисних продуктів.

Як позбутися кислоти

Аби нейтралізувати фітинову кислоту, достатньо замочувати горішки у воді. Найкраще – на цілу ніч. Найменше слід замочувати кеш’ю та кедрові – їм достатньо 5-6 годин. Решту горіхів слід тримати у воді мінімум 8 і максимум 12 годин. Після замочування горіхи потрібно додатково промити.

Тож ніколи не їжте сухі горіхи! Не лінуйтеся щоразу замочувати їх перед вживанням. Також ви здивуєтеся, наскільки смачніші горішки після активації водою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин вживати кокосову олію щодня

Читайте також