При підвищеній температурі ми звикли пити жарознижуючі засоби. І з раннього віку «підсаджуємо» на них дітей.
Чому висока температура – це норма?
Важливо пам’ятати, що висока температура – процес вироблення інтерферону. Це наш природний механізм боротьби з вірусами, бактеріями. Прийом жарознижуючих препаратів прибирає лише симптоми, але не є методом лікування. І замість того, аби прохворіти 1-2 дні та стати на ноги, ми затягуємо процес «лікування» на таблетках до 5-7 днів.
Коли ми штучно збиваємо температуру, інтерферон відразу припиняє синтезуватися. Адже організм вирішує, що інфекцію вже здолали. Проте патогенні мікроорганізми продовжують атакувати з новою силою – і вже через півдня температура знову різко піднімається.
Як же лікуватися та знижувати температуру без таблеток, не припиняючи природного процесу оздоровлення? Зробити очисну клізму!
Чому клізма працює?
Температура завжди підстрибує як реакція на скупчення токсинів в організмі. Активна діяльність патогенних вірусів та інших мікроорганізмів призводить до виділення отрут. Завдання ворогів – послабити наш організм. На токсини й реагує імунітет у вигляді підвищення температури та синтезу інтерферону.
Токсини накопичуються в кишечнику, після чого розносяться в кров. Ваше завдання – екстрено евакуювати отруту. І зробити це можна саме завдяки клізмі.
Як зробити бурякову клізму для лікування та зниження температури
Відомий лікар-натуропат Марва Оганян радить зробити не класичну клізму на соді й морській воді, а на основі бурякового соку. Чому? Тому що буряк – природний та потужний антибіотик. Бурякова клізма показана у випадках, коли тримається висока температура (від 38 градусів і вище) і не минає дисбактеріоз.
Клізма для дорослої людини:
- 800 мл соку буряку.
- 1200 мл теплої води.
- Сік 1 лимону.
- 2 ч.ложки морської солі.
Для дитини від 6 років об’єм рідини повинен бути вдвічі менше.
Клізму зробити 1-3 рази – у залежності від ситуації з температурою. Робити клізми з інтервалом 1,5-2 години.
Які протипоказання до виконання клізми:
- Період відновлення після проведення абдомінальної операції.
- Виражена серцева недостатність.
- Геморой.
- Шлунково-кишкові кровотечі.
- Кровотеча матки.
- Ураження прямого кишечнику (тріщини, ерозії, виразки).
- Випадіння прямого кишечнику.
- Патології органів черевної порожнини в гострій формі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інструкція – як правильно зробити очисну клізму