Головна Релакс Як заряджати смартфон, аби не зіпсувати батарею: 5 порад

Як заряджати смартфон, аби не зіпсувати батарею: 5 порад

mamabook
117 Переглядів
телефон

телефонСучасні телефони – справжні пожирачі енергії. Згадайте, як старенькі мобільні на кнопках та з чорно-білим екраном ми заряджали двічі на тиждень. Сьогодні заряд смартфона можна довести до нуля за півдня. Адже кількість додатків, якими ми користуємося, постійна активність в інтернеті, не може не впливати на стан батареї. Дізнайтеся, як правильно заряджати телефон, аби не вивести його з ладу раніше часу. Ми дамо вам 5 важливих порад.

Відключити відразу після зарядження

Подумайте, коли ви найчастіше заряджаєте свій смартфон? Звичайно ж, уночі. Це звична практика: за день аккумулятор мобільного розряджається повністю. І як тільки ми повертаємося ввечері додому, відразу ж ставимо телефон підзарядитися. І вимикаємо лише вранці. Це дуже шкідливо для гаджета! Сучасному телефону достатньо 3 годин, аби повністю зарядитися. І після цього його відразу слід від’єднати від зарядного пристрою. Якщо цього не зробити, живлення буде тривати й постійно підтримуватиме заряд на 100%. І так триватиме цілу ніч. Для телефона такий тип роботи є «шоковим».

Підзарядка

Існує думка, що телефон варто ставити на зарядку при кожній можливості. Сидите у кафе чи забігли ненадовго в гості – і приєднуєте телефон до зарядного пристрою всього на 15-20 хвилин. Такі дії виправдані, коли додому ви потрапите не скоро, а зарядка телефона вже на межі. Але виробники запевняють, що такий тип експрес-підзарядок вже через 30-40 циклів зменшить працездатність акумулятора рівно на 50%. Тож заряджати смартфони слід за необхідністю.

телефон

Контролюйте температуру

А ви знали, що процес зарядження гаджета призводить до його нагрівання? У кожної моделі це проявляється по-різному, але на цей критерій варто звертати увагу. І якщо зараз літня спека чи телефон довго полежав на ноутбуці, від чого міг нагрітися, то доводити його акумулятор до 100% не можна. Оптимально в таких ситуаціях дозарядити всього до 75%.

Тренуйте гаджет

Виробники радять інколи (достатньо 1 раз на місяць) доводити заряд телефона до повного виснаження – тобто до 0%, коли гаджет уже вимикається самостійно. І після цього зарядити його на 100%. Це добре впливає на стабільність у роботі прилада.

Зміна середовищ

Акумулятор мобільного телефона дуже чутливий до різких змін температурних режимів. Якщо ви щойно повернулися з морозної вулиці, то телефону потрібно самостійно прогрітися 1-2 години. І лише після цього його можна підключати до мережі.

Читайте також