Головна Краса Як вдало обрати фрезер для манікюру: 5 важливих моментів

Як вдало обрати фрезер для манікюру: 5 важливих моментів

mamabook
51 Переглядів
манікюр

манікюр

Апарат для манікюру та педикюру делікатно й швидко обробляє кутикулу та нігтьову пластину, знімає залишки гелевого чи акрилового покриття. Процедура не викликає жодних неприємних відчуттів та дозволяє з комфортом підготувати поверхню нігтів до нанесення лаку. Якість роботи фрезера залежить від його функціоналу та надійності. Обрати апарат відомого бренду – ще не гарантія, що він буде відповідати всім вашим вимогам у роботі. Тож перш ніж купити фрезер для манікюру, врахуйте важливі нюанси його вибору.

Конструкція ручок

Апарат може мати розбірну або нерозбірну ручку. Перша вважається більш надійною: її можна розібрати та почистити, а у випадку поламки деталей – замінити лише одну комплектуючи, зекономивши кошти.

Показники потужності

Ця характеристика апарату не є універсальною. Вона залежить від досвіду майстра, частоти використання приладу та техніки, в яких будуть працювати. Загальні рекомендації щодо потужності фрезера:

  • для майстра-новачка або ж у випадку вибору приладу для домашнього використання достатньо потужністі апарата в межах 30 Вт;
  • аби доглядати за нігтями без штучного покриття, можна обрати машинку потужністю в 10 Вт;
  • для педикюру в домашніх умовах потрібен апарат із показником від 20 до 30 Вт, для салонних процедур – не менше 35 Вт;
  • жорстке покриття з гелю чи акрилу може зняти лише потужний фрезер на 60 Вт.

маникюр, салон красоты

Швидкість руху

Гарний манікюр та якісний догляду за шкірою, нігтьовими пластинками залежить від частоти обертання насадок. Чим швидше вони рухаються, тим небезпечніша процедура. Для роботи зі швидкісним фрезером потрібен досвід, аби застосування апарату не закінчувалося постійним травмуванням.

Новачкам підійде фрезер зі швидкістю обертань 20 тисяч за хвилину. Професійні майстри беруть апарати, насадки яких рухаються з частотою понад 35 тисяч за хвилину.

Вага приладу

Якщо манікюр створюється в домашніх умовах, то прилад можна обрати й портативний. Його навіть вдається брати з собою в подорожі. Зазвичай такий фрезер важить не більше 500 г. А от стаціонарні професійні моделі в салонах маю вагу в межах 1,5-2 кг. Для такого апарату слід виділити окреме повноцінне місце для зберігання й роботи.

манікюр

Матеріал фрез

Важливий момент, оскільки впливає на швидкість та якість процедури. Обирайте насадки, орієнтуючись на тип вашої роботи:

  • алмазні й сапфірові – найжорсткіші насадки, якими працюють по гелевому та акриловому покриттю;
  • керамічні більш м’які та менш травматичні, чудово зрізають затверділу кутикулу та натуральну нігтьову пластинку;
  • кремнієво-карбідні вважаються ідеальним вибором для майстрів-новачків або для домашнього застосування, проте змінювати їх потрібно кожні 2 процедури;
  • силіконові й фетрові фрези застосовуються для шліфування нігтьової поверхні.

Читайте також