Головна Релакс Як грамотно оптимізувати та просувати свій сайт

Як грамотно оптимізувати та просувати свій сайт

mamabook
67 Переглядів
робота

робота

Прийнявши рішення оптимізувати свій ресурс самостійно чи за допомогою професіоналів, ви будете орієнтовані на попадання у ТОП видачі пошукових систем. Тому аналіз конкурентів потрібно проводити на прикладі першої десятки ресурсів, які видає гугл. Проаналізувавши ряд показників, можна чітко зрозуміти, яка кількість зовнішніх лінків вам знадобиться і які методи просування варто задіяти. Система оптимізації сайту в обов’язковому порядку включає важливі кроки. Перший етап успішного просування – це формування карти сайту для швидкої індексації або же переіндексації ресурсу. На сайті https://mixdigital.com.ua/poshukova-optimizacziya ви можете замовити послуги з якісного та ефективного просування свого інформаційного порталу чи інтернет-магазину. Дізнайтеся, які ключові кроки слід виконати.

Семантичне ядро

Оптимізація сайту – це, перш за все, правильне складання семантичного ядра. При підборі ключових фраз найкраще користуватися статистикою популярних запитів користувачів Google. Відвідувачі, які прийшли на сайт по вузькоспеціалізованому запиту, із більшою імовірністю щось придбають чи скористаються запропонованими послугами – ніж ті, які зайшли на ресурс за загальним потоком запитів.

Високу ефективність має оптимізація під seo всього лише по 10 вузьких тематичних запитів. Приміром, краще просувати специфічну ключову фразу «купити чорну сукню», ніж загальнопопулярну «жіночі сукні».

аутсорсинг

Оптимізація мета-даних

Система оптимізації веб-ресурсу обов’язково передбачає корегування деяких мета-тегів. Головна мета тегу Title – донести до користувача максимально точний зміст інформації, яка подається на сторінці. Також не варто більше 3-х разів повторювати у Title ключові фрази.

Тег Description – це лаконічний опис сторінки. Достатньо 2 коротких речень, які повинні містити ключову фразу. Не варто писати довгий опис, адже він буде урізатися пошуковою системою – відвідувач побачить неповне резюме, тож може відмовитися переходити на ваш сайт.

Контекстна реклама

Дуже гнучка система реклами в гугл. Тут https://mixdigital.com.ua/reklama-v-poshukovij-merezhi/ ви можете більше дізнатися про її переваги та результати, які здатен дати цей метод просування сайту. Варто зазначити, що пошукова система видає лише той вид реклами, який зараз гарантовано цікавить користувача. Іншими словами, різні відвідувачі одного сайту бачать різну рекламу. Тож перехід на ресурс за контекстним посиланням завжди дуже ефективний – це гарантія того, що користувач натиснув на рекламу, яка йому точно корисна.

отследить посылку почта России

Структура та зміст сайту

Робота зі структурою спрямована на покращення та зручності навігації і створення додаткових сторінок проекту. Цю роботу з оптимізації можна виконати на етапі розроблення сайту, або ж провести необхідні зміни в структурі вже існуючого ресурсу.

Що слід робити для створення ефективних описів товарів чи публікацій:

  • ключові фрази необхідно розподілити рівномірно по всьому тексту сторінки;
  • Текст завжди повинен бути унікальним за змістом та цікавим, корисним для відвідувача. Пошукова система чітко фіксує, як швидко користувач закрив сайт, скільки часу він на ньому знаходився, чи перейшов на інші сторінки ресурсу.
  • При створенні нових сторінок сайту завжди використовуйте головні ключові фрази в заголовках, підзаголовках тексту та в мета-тегах.

Читайте також