Головна Здоров'я Чим корисний біотин і як правильно його приймати

Чим корисний біотин і як правильно його приймати

mamabook
35 Переглядів
таблетки

таблетки

Біотин називають вітаміном краси. Адже більшість знає його за гарний вплив на стан шкіри. Він підвищує тургор, еластичність, імунний захист шкірних покривів. Саме тому прийом вітаміну В7 знижує кількість запалень на шкірі. Також він стимулює ріст волосся, нігтів. Проте у цього вітаміну значно більший перелік корисних властивостей, про які варто знати. Вітаміни групи В, зокрема й біотин, є незамінним елементом для здоров’я. Це одна із добавок, яку нутриціологи рекомендують пропивати тривалими курсами. На сайті https://meda.com.ua/ представлений великий перелік якісних вітамінів і мінералів. Це БАДи американського виробництва, які відрізняються чистим складом та біодоступними формами вітамінів.

Чим корисний вітамін В7

Вітамін B7 також відомий як біотин або вітамін H. Він є незамінний нутрієнтом для організму, не здатен накопичуватися, тож повинен надходити постійно із іжею чи добавками.  Головні корисні властивості вітаміну B7:

  • Здоров’я шкіри, волосся та нігтів. Вітамін B7 допомагає підтримувати здоровий стан шкіри, попереджає сухість, лущення та запалення. Крім того, біотин зміцнює волосся і нігті, покращує їхню структуру та зовнішній вигляд.
  • Підтримка метаболізму. Вітамін B7 впливає на обмін речовин, допомагаючи перетворювати їжу на енергію. Він є важливим фактором у вуглеводному, жирному і білковому обмінів речовин.
  • Здоров’я нервової системи. Біотин сприяє нормальному функціонуванню нервової системи. Він впливає на передачу нервових імпульсів і підтримує здоровий стан нервових клітин.
  • Підтримка здорового рівня цукру в крові. Вітамін B7 допомагає регулювати рівень глюкози в крові і підтримує нормальну функцію піджелудочної залози.
  • Покращення імунної системи. Біотин має вплив на імунну систему, допомагаючи зберегти її функцію і забезпечуючи захист організму від інфекцій.
  • Підтримка травлення. Вітамін B7 сприяє нормальній роботі шлунково-кишкового тракту, покращує процеси перетравлення їжі і вбирання корисних поживних речовин.

очі

Користь біотину для жінок

Біотин грає важливу роль в репродуктивній системі жінок. Він сприяє здоровому функціонуванню яєчників і підтримує регулярний цикл менструації. Це вітамін, який необхідно пропивати курсом перед запланованим зачаттям. Дефіцит вітамінів групи В, зокрема й біотину, негативно впливає на формування плода. Біотин необхідний для правильної закладки нервової трубки, розвитку мозку.

Деякі дослідження показують, що біотин може впливати на контроль апетиту та сприяти збереженню здорової ваги. Він допомагає підтримувати нормальну функцію піджелудочної залози, яка виробляє гормони, відповідальні за апетит.

Як правильно приймати вітамін В7

Рекомендована денна норма біотину для дорослих складає 1000 мкг. Приймають це дозування разово на сніданок або ж двома меншими дозами (по 500 мкг) під час двох прийомів їжі.  Курс прийому цього вітаміну складає 2 місяці або більше, якщо це рекомендовано вашим лікарем. Більш тривалі прийому вітамінів рекомендовані при виявленні дефіцітів, які підтверджені лабораторними аналізами.

Читайте також