Головна Здоров'я Види вінірів: який матеріал обрати

Види вінірів: який матеріал обрати

mamabook
123 Переглядів
виниры

винирыЕстетична стоматологія – один із найпопулярніших напрямків сучасної медицини. Все частіше пацієнти звертаються до лікарів-стоматологів не лише з метою лікування, але й візуальної корекції зубного ряду. Як показує практика, не всім рекомендовано носити брекет-системи і чимало проблем можна вирішити менш радикальними методами. Дуже часто покращити зовнішній вигляд зубів пацієнти намагаються за допомогою процедури відбілювання – на сайті https://mazur.dental/ru/service/otbelivanie/ ви можете більш детально дізнатися про особливості цієї послуги. Ще один популярний напрямок у сучасній стоматології – це протезування. Встановлення вінірів, які є мікропротезами, має безліч переваг.

Які проблеми дозволяють вирішити вініри:

  • частково виправити нерівності зубного ряду;
  • приховати зубні дефекти;
  • візуально змінити форму та навіть розмір зуба;
  • вирішити проблему жовтої емалі.

Якщо ви плануєте встановити вініри, то для початку варто розібратися, з яких видів матеріалів виготовляються мікропротези і як від цього залежать їхні експлуатаційні характеристики.

Види матеріалів

Термін служби мікропротезів, їхні міцність та навіть зовнішній вигляд визначає сам матеріал. Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам великий вибір виробів. На сайт https://mazur.dental/ru/service/viniry-2/ ви можете обрати надійного лікаря та дізнатися актуальну вартість протезування.

Варіанти матеріалів для мікропротезування:

  • вініри з композитного матеріалу;
  • склокераміка або кераміка;
  • пластмасові зубні мікропротези;
  • вироби з цирконію.

зуби

Характеристики скломераміки та кераміки

Керамічні мікропротези позиціонуються як найбільш надійні. На їхнє створення йде міцна та високоякісна медична порцеляна. При цьому товщина протезів мінімальна – це не більше, ніж 0,5 мм. Тому керамічні вініри не помітні на зубах, дуже добре створюють ефект природної гарної посмішки.

Більш міцним, але й дорожчим матеріалом вважається склокераміка. Вініри з неї значно тонші – це 0,2 мм товщини. Проте міцність при цьому не страждає, тому вироби зі склокераміки дуже довговічні.

Композитні

Напевно, єдина перевага такого варіанту – можливість експрес-виготовлення. На такий тип вінірів витрачається звичайний матеріал для пломбування. Достатньо один раз відвідати лікаря, аби отримати нові зуби з мікропротезами. Важливо знати, що такі вироби ненадійні, прослужать недовго.

Головні мінуси вінірів із композиту:

  • необхідність заміни кожні 12-18 місяців;
  • достатньо грубі візуально;
  • змінюють свій колір від напоїв із барвниками, фруктових кислот.

Вініри з цирконію

Цей матеріал отримав свою популярність серед ювелірів. Але він нерідко застосовується і в естетичній стоматології. Технологи виготовляють цирконієвий каркас, зверху створюють ще парцеляновий шар. Цирконій – міцний і довговічний матеріал. Проте його естетичні показники все ж нижні, ніж у вінірів з кераміки чи склокераміки.

Читайте також