Головна Здоров'я Найпоширеніші жіночі захворювання

Найпоширеніші жіночі захворювання

mamabook
10 Переглядів
клімакс

клімакс

Згідно даних статистики, у 2019 році у понад 15 000 пацієнток в Україні було діагностовано онкологію органів репродуктивної системи. Такий діагноз відчутно помолодшав за останні роки. І якщо раніше новоутворення в органах фіксували у жінок старше 50 років. То сьогодні перші проблеми з’являються вже в 30-річному віці. Безпліддя, рання менопауза, кісти яєчника – типові та дуже популярні захворювання. Аби вчасно виявити проблеми та запобігти стрімкому розвитку хвороби, рекомендується двічі на рік відвідувати лікаря-гінеколога. Знайти фахівця можна на сайті https://delta-med.com.ua/directions/ginekologiya/ – пам’ятайте, що саме профілактичні консультації дають можливість захиститися від складних патологій.

Які хвороби найчастіше фіксують у жінок?

Хронічне запалення

Існує група захворювань, для яких властиві запальні процеси в органах малого тазу. У жінки можуть бути уражені шийка матки, маткові труби, яєчники. Зазвичай запальний процес спровокований інфекцією, яка потрапила до органів низхідним шляхом та проникла до ендометрію матки. З часом запалення розповсюджуються й на сусідні маткові труби.

Також хронічне запалення може розвинутися через венозний застій у тазу. Жінки, у яких вже є прояви порушень судинної системи (геморой, варикозне розширення вен), повинні з особливою увагою ставитися до здоров’я статевої системи. Відвідуючи гінеколог Львів хоча б 2 рази на рік, можна ще на ранніх етапах помітити запалення та вчасно провести ефективну терапію.

узд

Пухлини жіночої репродуктивної системи

Онкологічні захворювання в гінекології представлені доброякісними та злоякісними новоутвореннями в органах статевої системи. Вони можуть бути як гормонозалежними, так і внаслідок запущених гінекологічних проблем. Необхідно пам’ятати, що розвиток пухлини – це не вирок. Регулярні огляди в гінеколога повинні стати важливим правилом для кожної жінки. Неможливо узагальнити симптоми того чи іншого виду пухлин, тому будь-які зміни в звичному стані вашого організму повинні стати приводом для відвідування лікаря. На сайті https://delta-med.com.ua/directions/onkolohiya/ можна знайти більше інформації про захворювання та методи дослідження.

лікар

Ендокринні захворювання

Ендокринна система напряму впливає на стан здоров’я жіночого організму та репродуктивної системи в цілому. Найбільше значення для репродуктивної системи мають гормони, які виробляють яєчники. Вони відіграють ключову роль у регуляції циклу.

Ось головні симптоми, пов’язані із ендокринними порушеннями в жінок:

  • невиношування вагітності;
  • безпліддя;
  • порушення менструального циклу;
  • відсутність менструації у дівчинки-підлітка;
  • діагностовані кісти яєчників;
  • ендометріоз;
  • доброякісні пухлини в молочних залозах;
  • ранній клімакс;
  • виражені симптоми менопаузи;
  • недорозвинуті репродуктивні органи.

Ці хвороби та симптоми відносяться до сфери професійної діяльності гінекологів-ендокринологів.

Читайте також