Головна Здоров'я Види та особливості сучасних батарейок до слухових приладів

Види та особливості сучасних батарейок до слухових приладів

mamabook
144 Переглядів
кросворд

кросворд

Батарейки для апаратів слуху належать до окремої групи джерела живлення. Вони вироблені безпосередньо до слухових приладів і не підійдуть до інших. Також у слухових пристроях не можна використовувати інші види батарей, хоча вони можуть бути дуже схожими за зовнішністю та розміром. Купити батарейки для слухового апарату можна тут. Від належного елементу живлення залежить надійна робота вушного апарату та його компонентів.

Види виробів електроживлення

Існують батареї до слухових апаратів двох різновидів:

  1. Повітряно-цинкові. Найбільш сучасний та розповсюджений тип джерела живлення для цих пристроїв. Головні їх характеристики полягають в застосуванні кисню, який виступає одним з хімічних елементів живлення, а також мають достатню енергоємність.
  2. Літій-іонні. Цей вид живлення також використовують виробники слухових апаратів. Відрізняються від повітряно-цинкових тим, що не мають шкідливого впливу на природу, та ємністю. Цей виріб частіше вмонтовано у корпус слухового пристрою без можливого доступу до неї. Такі джерела живлення в змозі перезаряджатися та являються акумуляторами.

Переваги повітряно-цинкових видів

Такий вид має відмінність від інших батарейок: в складі міститься цинк для вироблення електричної енергії. Друга речовина – це кисень, який потрапляє в елемент живлення з повітря через мікроскопічні отвори на дні елемента після видалення з неї захисної плівки. Батарейки цинково-повітряні – зроблені з більшою потужністю та довшим часом роботи у порівнянні з аналогами. Вони спроєктовані до роботи у важких умовах різких змін вживаного апаратом струму та винайдені для довготривалої роботи з однаковою напругою електрики. Купити елемент живлення Zinc Air можна незалежно від місяця проживання у різних спеціалізованих інтернет-магазинах.

Вибір належної батареї

Люди цікавляться, як підібрати належну батарейку у слуховий прилад? Елементи живлення вибираються до окремої моделі апарату. Основний аспект криється в його потужності, від неї визначається необхідний розмір. Вибір став зручним, бо кожному з них належить відповідне маркування кольором:

  • синій, розмір 675 – використовується у завушних моделей високої потужності;
  • помаранчевий, розмір 13 – мають доступну ціну, та широку сферу застосування. Підійдуть для пристроїв різних типів: внутрівушних, завушних, електронних і програмованих;
  • жовтий, розмір 10 – найменший, застосовується у приладах, що розташовуються глибоко у вушному каналі;
  • коричневий, розмір 312 – має призначення для міні завушних та внутрішньовушних приладів слуху.

Скільки часу можуть діяти батарейки для слухового приладу?

Якщо брати в середньому, вони активні протягом 1-2 тижнів. Але тривалість роботи залежатиме від умов та частоти використання володарем. Також на це впливає період часу, коли апарат ввімкнений, потужність гучності, чисельність та активність шумопоглинаючих функцій і таке інше. Ці батарейки продаються у захисній плівці. Потрібно пам’ятати, що знімати плівку потрібно перед самим використовуванням, в іншому випадку запускається хімічна реакція. Вставлене в апарат джерело живлення функціонує 10-30 днів, що залежатиме від активності використання.

Читайте також