Головна Релакс Рецепт квашеної капусти без солі

Рецепт квашеної капусти без солі

mamabook
1157 Переглядів
капуста

капустаВ осінньо-зимовий період квашена капуста – джерело вітамінів, пробіотиків, нутрієнтів. Це головна та корисна страва у боротьбі з сезонним авітамінозом та слабким імунітетом. Квашена капуста корисна і для дорослих, і для дітей. Як наквасити капусту без солі? Підкаже наш сайт Mamabook.

Здавна капусту квасили лише без солі. І це був найкорисніший рецепт. Радимо відновити його та завжди квасити капусту лише таким простим й корисним способом.

Рецепт приготування квашеної капусти без солі:
  • Білокачанну капустину середніх розмірів нарізати максимально дрібними рівномірними смужками.
  • Протягом 2-3 хвилин активно потрібно прим’яти капусту руками.
  • Додайте ½ ч.ложки кмину, ½ ч.ложки сухого кропу, сік половинки лимона. Ретельно змішайте.
  • У чисту 3-літрову скляну банку утрамбуйте капусту, залийте чистою питною водою кімнатної температури. Води потрібно стільки, аби її рівень не доходив 10 см до горла банки.
  • Закрийте банку кришкою та поставте на 3 доби у приміщення з температурою 18-20 градусів. Капуста закваситься методом природної ферментації. Якщо у кімнаті тепліше, то процес відбудеться швидше – вже за 2 доби.
  • Оскільки рідина в банці постійно збільшуватиметься, її варто поставити у більш широку каструлю чи миску. Бо сік з капусти почне потрохи проступати назовні з-під кришки.

Через 3 доби ваша ідеальна страва для здоро’я кишкової флори готова! Тепер можна додати трішки солі (чи соєвий соус) та заправити олією. Ферментовану капусту використовуйте як базу для салатів. Щоразу можна подавати її з різними варіантами: додати ягоди журавлини чи подрібнити цибулю, натерти часник.

Зберігати капусту можна в холодильнику протягом місяця у скляній тарі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унікальний рецепт балійського напою для суперздоров’я

плашка

Читайте також