Вибір шкільної форми – це не лише питання естетики. Адже, окрім зовнішнього вигляду, речі повинні відповідати базовим вимогам комфорту. Дитина носить форму протягом дня. Одяг для школи повинен бути м’яким на дотик, не провокувати алергічних реакцій на шкірі, мати гарну вентиляцію. Також слід подбати про різноманіття. Одним костюмом чи сукнею не обійтися – одяг повинен відповідати різній сезонності, давати можливість компанувати стильні образи та подбати про різноманіття. На сайті https://viva-lavita.com.ua/g69942779-shkolnaya-forma представлена якісна шкільна форма для дівчаток і хлопчиків. Ми ж дамо поради, як сформувати дійсно стильний та зручний базовий гардероб учениці.
Які речі потрібно обрати
Поняття «базовий гардероб» передбачає можливість створювати образи на різну погоду, події. Тобто слід обрати такий одяг, що вдало поєднується між собою, може носитися щодня. І якщо додати до комплекту якийсь аксесуар чи деталь, то базовий гардероб перетворюється на одяг, у якому дівчинка може виступати на урочистих шкільних подіях.
Які речі складають зручний та універсальний гардероб сучасної школярки:
- Блузи або сорочки. Оберіть кілька класичних моделей із довгими рукавами, щоб створити формальний вигляд.
- Футболки. Монохромні футболки – чудова альтернатива блузам, гарно поєднуються із жакетами, жилетками, сарафанами. У гардеробі потрібні такі кольори, як білий, чорний, сірий або темно-синій.
- Джинси та штани. Добре підходять класичні однотонні джинси, штани-чинос або штани зі складками.
- Спідниці або сукні. Варто мати кілька спідниць або суконь міді-довжини. Слід обирати речі не приталеного, а досить вільного крою.
- Кардигани та светри. На холодні сезони добре мати кілька класичних кофтин на гудзиках, з блискавками. Аби комбінувати із сорочками, потрібні джемпери з круглим вирізом чи V-подібним.
- Водолазки (гольфи). Це універсальний теплий одяг, а також бюджетне рішення. Моделі однотонних гольфів гарно пасують під спідниці, джинси, піджаки.
Що врахувати при виборі шкільної форми
Зверніть увагу на правила школи. Перш за все, перевірте, чи є в вашій школі вимоги до шкільної форми, і які саме речі потрібно носити. Більшість шкіл мають свої власні правила і вимоги, яких слід дотримуватися. Приміром, школа може дозволяти шкільну форму лише певного кольору.
Врахуйте комфортність. Шкільна форма повинна бути зручною, щоб дитина могла ходити в ній протягом дня. Виберіть речі, які не будуть заважати під час сидіння за партою. Занадто вузькі рукава регланів чи сорочок створюють постійний дискомфорт.
Не можна купувати шкільну форму на виріст. Це завжди незручно для дитини. А коли йдеться про дівчинку, то одяг більшого розміру ще й може не пасувати їй. Учениця постійно буде відчувати роздратування. А форма повинна допомогти створити емоційний комфорт, тож дизайн і стиль мають значення.
Одяг для школи повинен бути виготовлений із якісного матеріалу. Це натуральні тканини або матеріали із невеликим вмістом синтетичних волокон (до 30%). Такі речі безпечні, довговічні, швидко сохнуть, не деформуються. Тож форма тривалий період матиме гарний вигляд.