Головна Світ мами Як підготуватися до сповіді?

Як підготуватися до сповіді?

mamabook
83 Переглядів

Сповідь – це важливий та відповідальний крок у житті кожної людини. Цей вчинок повинен бути осмисленим, до сповіді слід бути готовим морально. Адже це можливість визнати свої помилки, очиститися духовно.

Наш сайт Mamabook розповість, що потрібно зробити напередодні сповідання.

  • Проаналізуйте своє життя. Перш ніж піти на сповідь, варто зупинитися на мить і подумати про своє життя, про те, які гріхи ви зробили, як їх можна було уникнути.
  • Перечитайте деякі молитви. Перед сповіддю можна прочитати молитву “Очищення від гріхів”, щоб підготувати своє серце і душу до сповіді.
  • Знайдіть священика. Виберіть священика, з яким будете почуватися комфортно, або отця, який має багатий досвід у проведенні сповідей.
  • Не бійтеся відкритися. На сповіді важливо відкритися і не боятися розповісти про свої гріхи, страхи, адже священик знає, як допомогти вам позбутися їх.
  • Зробіть покаяння. Після того, як вищиро озвучили свої гріхи, священик може надати вам деякі поради, або накласти покаяння. Важливо повністю підкоритися цим настановам, бо це допоможе віднайти мир і спокій у душі.

Не забувайте, що сповідь – це прекрасний спосіб отримання духовної сили, укріпити свою віру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молитва “Символ Віри” українською мовою

плашка

Читайте також