Бодіки – базові речі дитини від народження до 2 років. Найзручніша, практична та незамінна річ. Враховуючи усю важливість бодіків в дитячому гардеробі, варто з особливою уважність та вимогливістю обирати цей одяг. По яким критеріям це робити – поради дає наш сайт для батьків Mamabook
Порада 1. Оскільки бодіки повністю контактують зі шкірою малюка, то матеріали, з яких вони пошиті, повинні бути на 100% натуральними. Найкраща тканина для дитячого одягу, звичайно, бавовна.
Порада 2. Віддайте перевагу бодікам без зайвого декору. Ви, звичайно, повинні мати в гардеробі (особливо дівчинки) 1-2 святкових модних бодіки, які будете одягати на особливі випадки, проте бодіки все-таки повинні мати максимально простий пошив. Наявність зайвих гудзиків, блискавок, мережива, кишень, поясків, пайеток можуть створювати дискомфорт під час одягання та носки. До того ж, існує величезний ризик, що дитина може відірвати та проковтнути такі деталі.
Порада 3. Обирайте бодіки практичних кольорів. Адже цей одяг буде регулярно, багаторазово пратись. Однотонні світлі бодіки (білосніжні, жовті, рожеві) видають будь-які, навіть найдрібніші плями на одязі дитини. Тому обирайте різнокольорові бодіки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчити дитину розмовляти
Порада 4. Правильно обирайте розміри бодіків. Сьогодні майже кожен виробник дитячого одягу має власну розмірну сітку та лекала, тому лише незначна кількість фабрик все ще відшиває одяг згідно ГОСТів. Тому недостатньо вибирати бодіки лише з урахуванням зросту та віку малюка. Ви повинні мати чіткі заміри потрібно вам одягу (довжина бодіка у розстібнутому вигляді, довжина по лінії грудей, між плечовими швами, довжина рукава). Також враховуйте, що бавовна, яка є натуральною тканиною, традиційно дає усадку. Тому не рекомендується брати бодік «розмір в розмір».
Порада 5. Бодік – той випадок, коли на кількості не варто економити. Проте варто подбати про наявність в гардеробі малюка різні варіанти бодіків: з короткими рукавами та довгими, з легкої тканини та з утеплені з підчосом тощо.
Порада 6. Обирайте дитячий одяг, особливо для новонароджених діток, українських та європейських, американських виробників. Якими б яскравими та кумедними не були дитячі речі з Китаю, їх якість та походження тканин, наявність сертифікаціх завжди викликає безліч запитань. Подбайте про безпеку та здоров’я свого малюка.