Головна Вагітність Норма гемоглобіну під час вагітності

Норма гемоглобіну під час вагітності

mamabook
184 Переглядів

Лечение и прием лекарств во время беременностиПонижениц гемоглобін – типова картина для майбутньої мами. Адже у період вагітності організм мами дбає ще й про малюка. Яким повинен бути гемоглобін у вагітних? І як можна підвищити його рівень простими способами?

Для молодих матусь зниження гемоглобіну є дуже поширеною проблемою. Результат зниження рівня гемоглобіну може викликати різні ускладнення в подальшому як у матері, так і у плода. Саме тому лікарі радять стежити за рівнем гемоглобіну в крові і приділяти цьому окрему увагу.

Рівень гемоглобіну в крові можна піднімати кількома способами. Вони залежать від складності анемії (наукова назва пониження гемоглобіну в крові). Підняти рівень гемоглобіну можна за допомогою народних засобів і продуктів харчування або ж спеціальних препаратів.

В нормі вміст гемоглобіну:

  • у 1 триместрі 115-135 г\л
  • у 2 триместрі 112-130 г\л
  • у 3 триместрі 110-125 г\л

Спеціальні препарати потрібно вводити в організм тільки після консультації з твоїм лікарем.А ось народні засоби і продукти харчування можна вживати самостійно.

З продуктів потрібні ті, в яких високий вміст заліза. Це гречка, гранат, чорна ікра, волоські горіхи, хурма, курага, сушені гриби, сочевиця, зелені овочі, чорний шоколад.

Паралельно з контролем рівня гемоглобіну в крові лікарі радять ще стежити за розвитком плоду, бо це безпосередньо залежні речі.

конверт, товарНа фото: Конверт на виписку з вишивкою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також