Головна Світ мами 5 порад, як зробити свій шлюб щасливим

5 порад, як зробити свій шлюб щасливим

mamabook
190 Переглядів
Отношения

ОтношенияПрожити у шлюбі десятки років – це рідкість для сучасних пар. А почуватись при цьому ще й щасливими – взагалі понадзавдання. Чи ні? Адже недаремно кажуть, що всі складні справи – це прості, очевидні істини. Які правила допоможуть вам бути щасливою після весілля багато років?

1. Подорожуйте разом і окремо. Відпочинок потрібний не тільки від роботи, але й один від одного. Коли ви відпочиваєте разом – це додаткові емоції і спогади, які можна буде згадати на старості років. Але якщо ви багато проводите часу разом постійно, то відпочинок окремо один від одного обов’язково повинен бути.

2. Займайтеся сексом регулярно. Секс – це невід’ємна частина стосунків, як би хто не стверджував у зворотньому. Постійна різноманітність в сексі має бути обов’язковою і тоді все у стосунках буде добре.

3. Не тримайте в собі образи один на одного. Образи з’їдають нас зсередини. Спочатку ти злишся на нього, бо він кладе пакетики від чаю на стіл, зберігаєш в собі цю дрібну образу, а потім такі дрібниці починають вихлюпуватися назовні в самий невідповідний момент. Щоб уникнути такого, потрібно постійно говорити один з одним.

4. Будь завжди доглянута для нього. Багато дівчат роблять макіяж на роботу, вечірку, але вдома і в повсякденному житті абсолютно не доглядають за собою. Чоловік хоче бачити тебе після робочого дня доглянутою і щасливою. Це частина твоєї роботи. Виконуй її і тоді він ніколи не подивиться на іншу жінку.

5. Ідіть на компроміси. Стосунки – це вічний компроміс двох людей. У побутовому питанні або в чомусь іншому, але на компроміси потрібно вміти йти, не докоряючи свого партнера ним.

Звичайно ж, кожні стосунки індивідуальні і ми впевнені, що ти знаєш особливі секрети, які допоможуть зберегти твою сім’ю і зроблять її ще сильніше.

чашка, чашки, товарНа фото: Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також