Головна Здоров'я Параліч обличчя, або чому не можна спати з мокрим волоссям

Параліч обличчя, або чому не можна спати з мокрим волоссям

mamabook
2419 Переглядів
Нерв

Нерв

Нам змалечку забороняли лягати спати з мокрим волоссям. Виявляється, ці настанови мали сенс. Бо мокре волосся може спричинити чимало не лише косметичних проблем, але й серйозно нашкодити здоров’ю.

Про небезпеку розповість наш сайт Mamabook

Запалення трійчастого нерву

Це головна та дуже серйозна небезпека. Вологе волосся різко охолоджується вночі. Уві сні є ризик неконтрольовано лягти щокою на мокре волосся. Відбудеться різке охолодження цієї частини обличчя. Як результат – запалення трійчастого нерву. На обличчі людини з обох сторін розміщується важливий нерв, який має три відгалуження. Одне з них відповідає за діяльність верхньої щелепи, друге – за іннервацію очей, третє – за роботу нижньої щелепи. Достатньо декілька разіва поспати з мокрим волоссям, щоб спровокувати цю небезпечну проблему.

Чим загрожує запалення трійчастого нерву:
  • Дуже різкий, нестерпний біль обличчя, голови.
  • Частковий парез (параліч) частин обличчя.
  • Зміна міміки.
  • Асиметрія обличчя.
  • Неспроможність відкрити око.
  • Різкий зубний біль та помилкове видалення зубних нервів, зубів мудрості.
  • Погіршення слуху.

 

Ламкість волосся

Вологе волосся згинається та висихає у неправильному положенні. З часом це погіршує його структуру. Якщо хоча б двічі на тиждень лягати спати із мокрою головою, то будьте готові то надмірного випадання волосся, його ламкості.

 

Лупа

Причина лупи – грибок. І у вологому середовищі він у рази активує свою діяльність. У різних частинах голови між шкірою та подушкою виникне парниковий ефект. Дуже швидко звичка спати з мокрим волоссям призведе до лупи, свербіння шкіри.

 

 

Вугрі на шкірі обличчя, шиї

Майже 70% людей є носіями шкірного кліща. Він живе у наших сальних залозах в неактивній формі. Проте неправильний догляд за шкірою активує паразита. Якщо ви обличчям лежите на вологому волоссі, то готуйтеся до розвитку шкірного захворювання – демодекозу. Кліщ почне проривати ходи у вашій шкірі. Як результат – вона покриється вугрями, численними запаленнями.

На фото: як виглядає кліщ, який провокує демодекоз

демодекоз

 

Біль у шийному відділі, мігрень

Якщо ви спите у прохолодному приміщенні, то у вас починається нерівномірне прогрівання голови та шиї. Та частина тіла, яка лежить на подушці, прогрівається за принципом компресу. І вона завжди тепліша, ніж частина, яка контактує з холодним повітрям. Через такі температурні перепади відбувається спазми м’язів. Вранці вас очікує біль шиї, головний біль, мігрень.

 

Астма, алергія

А це наслідки, які приходять лише з часом. І дуже важко лікарям встановити зв’язок. Частина вологи від мокрого волосся поглинає наповнювач вашої подушки. І волога вглибині подушки залишається надовго. Сохнути наповнювач може 5-7 днів. Волога – ідеальне середовище для бактерій, грибів. З часом ви почнете цілу ніч дихати повітрям зі спорами шкідливих організмів. І це спровокує напади астми, алергічного нежитю, кон’юктивіту. І ваш кашель у вересні може насправді бути причиною мокрого волосся в липні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як гарантовано позбутися лупи

плашка

Читайте також