Головна Краса Як гарантовано позбутися лупи

Як гарантовано позбутися лупи

mamabook
342 Переглядів

7 кризисных периодов в жизни человека

Важко знайти людину, яка не страждає від лупи або ніколи не зіштовхувалася з цією б’юті-проблемою.

Наш сайт Mamabook пояснить, чому не працюють ваші численні шампуні та пасти від лупи.


Неправильне рішення проблеми

Більшість із нас позбувається лише симптомів, тобто візуальних проявів себореї. Ми витрачаємо величезні кошти на шампуні, мазі, пасти, які прибирають ці прояви. По-перше, не всі засоби ефективно працюють. По-друге, якщо шампуні дозволяють позбутися лупи, то вона з’являється вже через декілька днів, як тільки ви зміните свій лікувальний шампунь на звичайний. По-третє, до лікувальних шампунів відбувається звикання. І якщо засіб вам допомагає декілька перших місяців, то потім від нього доведеться відмовитися.

Вам знайомі всі ці моменти? Тоді знайте, ви неправильно лікуєтеся від себореї (лупи).

Справжні причини лупи

Важливо розуміти, що лупа – результат активної діяльності грибка на шкірі. Але мікроорганізми активні лише в тих випадках, коли наш імунітет ослаблений. А це означає, що вам потрібно не шукати черговий диво-шампунь, а зайнятися укріпленням свого здоров’я.

Дуже часто виявляється, що лупа – ознака дисбактеріозу кишечника. Вирішивши цю проблему, ви побачите, як лупа зникне самостійно.  
Тому грамотний лікар-трихолог завжди призначить клієнту здачу калу з метою перевірки на дисбактеріоз.

Комплексні заходи

Що ж робити, аби позбутися лупи? Вам потрібні комплексні дії, направлені на захист кишечника від патогенної мікрофлори, а також загальне укріплення імунної системи. Про більшість з них ми вже писали. Але результат працює лише в системі, коли ви виконуєте комплексні заходи.

Що потрібно робити регулярно?

  • З метою профілактики та захисту від шкідливих мікроорганізмів 7 днів на місяць приймати «Ентеросгель».

Спробуйте цей комплекс дій протягом 3 місяців. Ви побачите, що відсутність лупи – лише маленький бонус, який ви можете отримати. Насправді ви ефективно укріплюєте свій організм, оздоровлюєтеся, буде значно рідше хворіти.

Будьте здорові та гарні!


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також