Hericium erinaceus, відомий як їжовик гребінчастий — їстівний гриб, у якому вчені виявили багато корисних властивостей для людського організму, уважно придивившись до цього знаного засобу китайської народної медицини. У наукових дослідженнях показано, що компоненти їжовика мають потенційний антиоксидантний, протизапальний, протираковий, протимікробний та інші ефекти. На додачу до цього гриб лев’яча грива, як його часто називають у англомовній літературі, є перспективною харчовою добавкою, здатною підтримати та покращити ментальне здоров’я, зокрема у жінок. Чому варто обрати та як використовувати таку БАД для покращення настрою і зменшення тривоги?
Можливості їжовика гребінчастого як засобу ментальної підтримки
У сучасному житті на людину постійно впливають стресові фактори, що провокують роздратування, надмірну емоційну реакцію і, як наслідок, нервове виснаження та депресивний стан. Щоб запобігти такому стану, жіночому організму потрібна підтримка, якою може стати гриб їжовик гребінчастий, що здавна використовується для цих цілей у азіатській традиційній медицині і активно досліджується сучасною наукою щодо перспективності використання у наступних випадках:
- покращення когнітивних функцій;
- тривожність;
- депресія;
- хвороба Паркінсона;
- хвороба Альцгеймера.
Такий вплив на нервову систему пояснюється тим, що у плодових тілах та у міцелії їжовика присутні біоактивні речовини, які стимулюють синтез білків, що відповідають за життєздатність і активність нейронів, попереджуючи їхнє руйнування. Серед таких діючих речовин — гериценони, що вперше виділені саме з Hericium erinaceus. Оскільки відповідні властивості гриба вивчаються давно, існують десятки наукових досліджень на тваринах і на людях, у яких продемонстрована дієвість гериценонів, еринацинів, бета-глюканів та інших компонентів гриба. Завдяки цій дієвості гриб їжовик гребінчастий став знаною біологічно-активною добавкою, що за умови постійного прийому підтримує організм, поліпшуючи стан нервової системи, настрій і світосприйняття жінки. До того ж, цей натуральний продукт значно безпечніше синтетичних антидепресантів, оскільки не має побічних ефектів.
Як приймати їжовик?
У каталозі продукції Papa Nature гриб їжовик гребінчастий представлений у наступних формах:
- грибний порошок — висушене та подрібнене плодове тіло, яке для підвищення біодоступності бета-глюканів та корисних речовин рекомендується запарювати у гарячій воді;
- ферментований міцелій — також запарюється окропом;
- сухий екстракт у порошку чи капсулах — не потребує попереднього запарювання, оскільки одразу має підвищений вміст бета-глюканів (до 30%).
Якщо ви бажаєте забезпечити щоденну підтримку нервової системи, прийом їжовика гребінчастого стане для організму тим фундаментом, на якому буде міцно стояти ваше ментальне здоров’я.