У будь-якій сім’ї пральна машина є не лише помічником, а й другом. Саме завдяки їй усі члени сім’ї завжди одягнені у чистий одяг, із приємним запахом. Але іноді трапляється так, що пральна машина ламається або перестає справлятися зі своїми прямими обов’язками.
Якщо виникла ситуація, коли після прання речі мають неприємний запах, то швидше за все забився фільтр або шланги. Бруд, що знаходиться в них з часом починає загасати, потрапляє в саму машинку, що негативно позначається на якості прання. Щоб такої ситуації не виникало, слід періодично перевіряти та прочищати фільтр та шланги. Можна обробляти спеціальними засобами.
Основною причиною поломки пральних машин є стін, що вийшов з ладу, який нагріває воду. Як правило, на ньому утворюється накип, який заважає прокрутці барабана, роботі багатьох інших запчастин. Відбувається це зазвичай через погану якість води, ще жорсткість. У цій ситуації, можливо, використовувати спеціальні суміші, що пом’якшують воду і не дозволяють утворюватися накипи під час роботи машинки. Можна і не використовувати хімічні препарати, а лише поставити спеціальний фільтр у приймальну трубу.
Щоб збільшити термін служби пральної машини, важливо зробити так, щоб жодна деталь не зрушила зі свого місця і працювала з оптимальною продуктивністю. Необхідно зробити так, щоб машинка стояла якомога рівніше і рухалася мінімально під час роботи. Щоб досягти цього необхідно підлогу зробити максимально рівною. Якщо цього не вдається досягти, можна покласти рід саму машинку гумовий килимок, який повинен бути досить щільним і бути рід всією машиною, ще ніжки обов’язково повинні бути на ньому. Або можливе використання спеціальних гумових ніжок чи накладок на них. Чим менше машинка буде рухатися, стрибати або трястись під час роботи, тим менша ймовірність поломки через усунення робочих деталей. Також буде менше вібрації, шуму, які можуть завдавати незручностей не лише господарям, а й сусідам.
Ще однією причиною поломки є попадання усіляких дрібних предметів між баком та барабаном. Щоб цього уникнути, обов’язково перевіряти всі кишені на наявність таких перед пранням, шнурки зав’язувати максимально коротко, або використовувати спеціальні мішки для прання, випадання речей з яких неможливо через те, що вони щільно зав’язуються або застібаються.
Також нерідко виникають ситуації, коли рвуться зливні шланги, заливаючи всю підлогу та сусідів. Можна ставити спеціальні, які під час прориву припиняють подачу води.
Якщо ви дотримуватиметеся цих простих правил, то необхідність у виклику майстра з ремонту пральної машини у Львові не виникне довгий час.