Вітальню заслужено називають серцем будь-якої оселі. Адже саме зал – головна багатофункціональна зона. Тут традиційно зустрічають гостей та влаштовують сімейні затишні вечори. У вітальні завжди знайдеться додаткове спальне місце чи невеличкий робочий куток. Тож, обираючи меблі для вітальні, слід врахувати їхню практичність та ергономічність. Великий вибір стінок для вітальні представлений на сайті компанії «Лига мебели». Більше варіантів для організації простору залу ви можете знайти у розділі https://ligamebeli.com.ua/category/mebel-dlya-gostinoy/stenki-v-zal/ – ми ж підкажемо декілька вдалих ідей для інтер’єру.
Тренд на модулі
Модульні меблі – один із найпопулярніших прийомів у сучасному дизайні. Такі меблі для вітальні нагадують великий блочний конструктор. Ви можете сміливо змінювати розміщення різних секцій, орієнтуючись на метраж приміщення та його функціональність. Модулі дозволяю врахувати всі потреби та створити дуже затишне, ергономічне житло.
Бездоганність у простоті
Інколи достатньо лише повторити природні текстури та кольорову гаму, аби створити максимально затишний інтер’єр. Стінка для вітальні може бути однотонною та мінімалістичною за своєю конструкцією. Але узори дерева та світла гама завжди допомагають відтворити атмосферу спокою і гармонії.
Білий глянець
Меблі із блискучою білою поверхнею не перший рік користуються великим попитом. Такі стінки додають вітальні урочистості, святковості. Вони виглядають презентабельно, хоча коштують недорого. На такій поверхні мало помітні подряпини та пил. Незважаючи на свою естетику, білий глянець відрізняється своєю практичністю.
Абсолютний мінімалізм
Стильний інтер’єр створюється значно простіше, ніж здається на перший погляд. Не обов’язково використовувати складні текстури, принти й орнаменти. Ось вдалий приклад сучасної вітальні. Білосніжні меблі на тлі монохромної чорної стіни виглядають вишукано й розкішно. У такому інтер’єрі немає нічого зайвого. Дім дуже гармонійний та стильний.
Дань комодам
Помилково вважати, що комоди є лише базовим елементом спальні чи їдальні. У цього виду меблів широке призначення. Купуючи комплекти для залу, обов’язково оберіть варіант із комодом. Усередині ви можете заховати велику кількість речей: рушники і постіль, іграшки, предмети побуту. Це суттєво економить вільний простір, а головне – ви можете відмовитися від громіздкої шафи-купе. Особливо, якщо хоче, аби вітальня була наповнена світлом і виглядала просторою.
Відкриті полиці
Більшість уникає використовувати стелажі і домашньому інтер’єрі. Існує помилкова думка, що так кімната буде нагадувати офісний простір. Насправді стелажі бувають різними – і не обов’язково грубими та виготовленими з металу. Ось приклад витонченої конструкції. Ці акуратні неширокі полиці доповнюють інші елементи меблів у вітальні. На стелажі знайшлося достойне місце колекції декору, що лише підсилює естетику приміщення.
Акцент на функціональності
Якщо вам потрібно поєднати у вітальні зону відпочинку та прийому гостей, об’єднати простір із кухнею, то можна поставити стильну стійку зі столом. І доповнити її книжковими полицями. Стінка наскрізна, візуально не загромаджує простір. При цьому вдало компонується зі стіновими дерев’яними панелями та кухонними фасадами.