Головна Релакс ТОП-7 локацій в Україні для незабутніх фото!

ТОП-7 локацій в Україні для незабутніх фото!

mamabook
118 Переглядів
Хотин

Хотин

Бажаєте не лише гарно відпочити, побачити щось цікаве, але й зробити захоплюючі фото, які здивують ваших друзів, зацікавлять підписників чи викличуть інтерес? Тоді не гайте часу на пошуки таких міць, подорожуючи Україною. Пропонуємо вам 10 локацій, де навіть у тих, хто не має професійної фотокамери, вийдуть фото не гірші, ніж в професіоналів!

Херсонські гори «Гранд Каньйон»

На березі Дніпро-Бугського лиману, біля селища Станіслав, в Херсонській області знаходиться одне з найдивовижніших місць України. Воно комусь нагадає пейзаж з іншої планети, хтось може побачити в краєвидах пейзажі майбутніх років, а насправді ці космічні гори — результат роботи природи. Круті береги, валуни та щілини, поміж якими протягається змійкою протоптана дорога. Видовище дійсно захоплює особливо з висоти пташиного польоту.

Оптимістична печера

Вам доводилось бувати в найдовшій гіпсовій печері? Чи пропливати по підземним водам найдовшої в Євразії печери? Якщо ні, тоді варто організувати екскурсію до Оптимістичної печери, яка простягається більш ніж на 240 км. Весь цей шлях вже досліджено археологами, тому менше шансів загубитись під час прогулянки. Знаходиться диковинна локація в Тернопільській області, у с. Королівка.

Унікальність Оптимістичної печери — краса її величезних зал, яка забарвлена у різний колір. Кристали, гелектіти, снігові насипи, кристалічні їжаки та багато видовищних творінь природи ви зможете оглянути та зафіксувати. Повірте, такими унікальними фото зможуть похвалитись лише найвитриваліші та сміливі!

Оптимістична печера

Олешківські піски

Одна з унікальних локацій України — Олешківські піски, які з різних ракурсів нагадують частину Сахари. Ось тільки ця пустеля простягається в Херсонській області. Вона настільки ж позбавлена рослинності та прикрашена характерними насипами та дюнами, що іноді неможливо розпізнати на фото українські краєвиди. Хочете в цьому впевнитись, тоді рушайте в сторону Херсону, в 30-ти км від міста знаходяться Олешківські піски.

Олешківські піски

Караїмська кенаса

Відомий архітектор В. Городецький був унікальною творчою людиною. Він залишив після себе дійсно варті уваги цінні історичні пам’ятки. Одна з них — Кераїмська кернаса у Києві. Її велетенські двері, збагачені орнаментом, оточені високими стінами та колонами, які прикрашає неймовірно гарна ліпнина. Будівля втратила свій гарний купол зі шпилем та багато років використовувалась не за цільовим призначенням. Проте вона й досі є прикладом монументальної архітектури, яка здатна вражати навіть через сотні років.

Скляний міст у Києві

Київський скляний міст не можна назвати наймонументальнішим чи найгарнішим в Україні, проте саме звідси відкриваються гарні краєвиди на Володимирську гірку, ліву та праву частину Києва. Завдяки зручному розміщенню звідси можна потрапити до багатьох головних локацій Києва: Паркова площа з аркою Дружби народів, київський фунікулер, Володимирська гірка, Філармонія, Михайлівський Золотоверхий монастир та ін.

Підгорецький замок

Якщо ви із сміливих та просто полюбляєте робити художні, нетрадиційні фото, тоді варто поїхати у Львівську область, де в селищі Підгірці знаходиться Підгорецький замок. Будівля вражає своїм страшним виглядом. Хоча раніше, ще в ХVII ст. це був один з найрозкішніших замків України. Ходять чутки, що саме тут досі блукає привид Білої Пані, яка досі не можу знайти спокою через страшну смерть. Нібито її живцем замурували в стінах цього замку. Так це чи ні, але місце досить популярне серед шукачів містичних пригод.

Підгорецький замок

Віадук

Віадук в Івано-Франківській області часто порівнюють з віадуком з кінострічки про Гаррі Поттера, який знаходиться в шотландському селищі Гленфіннан. По українському віадуку ще й досі проїжджають поїзди, сполучаючи центральну Україну з Раховом.

Найбільш привабливими фото будуть з найближчих до залізного моста місць або з висоти пташиного польоту.

Бульби-велетні українських гір

Вам доводилось робити фото біля велетенських бульб, що височіють на одній з карпатських гір — Томнатік? Так, саме у вигляді величезних куль побудовані куполи станції «Пальмір», яка пропрацювала з 1960 по 1989 р. Вона забезпечувала моніторинг повітряного простору та сповіщала Чернівці, Львів та Київ інформацію про визначення військових цілей. На жаль, станція припинила своє існування і лише конструкції її центру нагадують про те, що таки дивні споруди є й на Україні.

Читайте також