До одягу, який прилягає до тіла, висуваються підвищені вимоги. При виборі спідньої білизни слід враховувати все: і склад текстилю, й види швів, особливості крою. Ці показники визначають, чи буде анатомічно правильною посадка білизни, чи не провокуватиме вона тертя, надмірний тиск. Чи знали ви, що неправильно підібраний бюстгальтер здатен стати причиною лімфатичного та венозного застою в молочних залозах? А вибір на користь синтетичних тканин – причина для хронічних запалень органів жіночої репродуктивної системи. Переглянути великий вибір не лише якісної, але й стильної спідньої білизни ви можете на https://bianka.com.ua/zhinocha-bilyzna/. Ми ж дамо важливі підказки, як правильно купувати спідні комплекти.
Увага до чашечки
Ця деталь відповідає за фіксацію молочних залоз протягом усього дня. Отже, в цій зоні не повинно виникати жодного дискомфорту. Чимало жінок навмисно купує бюстгальтер на розмір менше, аби візуально припідняти груди. Моделі типу «пуш-ап» роблять те саме. Але саме так і розпочинаються проблеми із застоєм лімфи, венозної крові. Через поганий кровообіг частішають випадки мастопатії, фіброзів. Тож бюстгальтери подібного виду не можуть бути варіантом щоденної білизни. На кожен день обирайте бюсти без кісточок та з розміром, який чітко відповідає вашому.
Що слід знати про тактель
Це деталь, яка надійно прилягає до тіла й фіксує бюстгальтер. Вона у вигляді широкої смужки, що розміщується під чашечками. Важливо, аби для жінок із великими розміром тактель була широкою. І при цьому не стискала грудну клітку. На якісній білизні завжди передбачено декілька рядів застібок, аби регулювати ширину тактелі. Якщо ви оберете модель із тонкою смужкою, то бюстгальтер завжди буде перекручуватися спереду й різко підніматися вгору на спині. Як мінімум, це створює дискомфорт.
Розміри бретель
Є така тенденція – носити бюстгальтери із тонкими бретельками або ж і зовсім без них. Підтримати таку ідею можна лише в окремих випадках, коли вам слід одягнути святкову сукню чи шовковий топ, а бюстгальтер повинен залишитися непомітним. Проте для щоденного носіння слід обирати лише білизну на широких бретелях, які надійно фіксують бюстгальтер.
Вид матеріалу
Перевагу слід надавати лише натуральним тканинам. Чудовими варіантами для спідньої білизни є бавовна, шовк, бамбук. Моделі із синтетики, наприклад, штучного шовку більш доступні у ціні. Нерідко вони виглядають значно привабливіше. Якщо обираєте такі варіанти трусиків, то їхня підкладка все одно повинна бути натуральною. Зазвичай її виготовляють бавовняною.
Тип посадки
Жінки часто люблять обирати речі, які візуально їх корегують. Через це носять тісні речі. У випадку із білизною робити цього категорично не можна. Відмовтеся від популярних стрінгів на користь боксерок, сліпів. Саме вони є комфортною й анатомічно правильною білизною для жіночого тіла. Дуже добре, якщо трусики виготовлені безшовним методом.